x 


Yılmaz Kıyma Makinası Dişlisi

Endüstriyel et kıyma makinelerinin tüm marka ve modellerinin yedek parçalarının en uygun fiyatlarıyla satışı
Yılmaz Kıyma Makinası Dişlisi Çeşitleri Tamircisi DİŞLİ KIYMA 32 NO PM YILMAZ: Orijinal Yılmaz kıyma makinası dişlisi parçaları fiyatları kaliteli yılmaz kıyma makinası motor dişlisi parçası nasıl sökülür takılır değiştirilir tamiri yılmaz kıyma makinası çark dişlisi bakımı temizliği nasıl yapılır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 2.052,71 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Yılmaz Kıyma Makinası Dişlisi DİŞLİ KIYMA 32 NO PM YILMAZ

Endüstriyel Kıyma Makinası Motor Dişlisi - Yılmaz Kıyma Makinası Dişlisi

Yılmaz kıyma makinalarının motor mili üzerindeki bu dişlinin imalatı özel polyamid malzemeyle yapılmıştır, dayanıklıdır, kıyma makinasının sessiz çalışmasını sağlar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yılmaz kıyma makinası dişlisi orijinaldir, üretimi Yılmaz firması tarafından yapılmıştır

Kıyma makinası motor dişlisi haricinde; arızalı Yılmaz kıyma makinası tamiri kıyma makinası servisi ve Yılmaz kıyma makinalarının tecrübeli tamircisi olarak tamir bakım servis hizmeti vardır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yılmaz Kıyma Makinası Dişlisi DİŞLİ KIYMA 32 NO PM YILMAZ:Kıyma makinası dişlileri bölümündeki bu endüstriyel Yılmaz kıyma makinesi motor dişlisi haricinde diğer marka kıyma makinalarının dişlileri de vardır - Yılmaz Kıyma makinası motor dişlisi satışı ve Yılmaz kıyma makinası tamircisi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok