x 


Yuvarlak Boyalı Geri Dönüşüm Kutusu

İmalatçısından İndirimli Yuvarlak Boyalı Geri Dönüşüm Kutusu Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Yuvarlak Boyalı Geri Dönüşüm Kutusu Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Yuvarlak
Yuvarlak Boyalı Geri Dönüşüm Kutusu PAL-3561-0 Özellikleri / Malzemesi Geri dönüşüm 3'lü yuvarlak boyalı Boyalı olarak üretilmiştir. Endüstriyel Yuvarlak Boyalı Geri Dönüşüm Kutusu imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Geri dönüşüm 3'lü yuvarlak boyalı modelleri fiyatları, toptan Yuvarlak Boyalı Geri Dönüşüm Kutusu çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 1.899,80 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Yuvarlak Boyalı Geri Dönüşüm Kutusu PAL-3561-0

Geri dönüşüm 3'lü yuvarlak boyalı  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Geri dönüşüm 3'lü yuvarlak boyalı
Boyalı olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Yuvarlak Boyalı Geri Dönüşüm Kutusu fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Yuvarlak Boyalı Geri Dönüşüm Kutusu modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Yuvarlak Boyalı Geri Dönüşüm Kutusu fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Yuvarlak Boyalı Geri Dönüşüm Kutusu alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok