x 


2 Katlı Pizzacı Fırını

En kaliteli 2 katlı pizzacı fırınları modelleri en uygun 2 katlı pizzacı fırını toptan 2 katlı pizzacı fırını satış listesi 2 katlı pizzacı fırını fiyatlarıyla 2 katlı pizzacı fırını satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı 2 katlı pizzacı fırını
2 Katlı Pizzacı Fırını APF-50/2:Profesyonel 2 katlı pizzacı fırını modelleri kaliteli ekonomik 2 katlı elektrikli pizzacı fırını fiyatları sanayi tipi 2 katlı pizzacı fırını teknik şartnamesi uygun 2 katlı pizzacı fırını fiyatı özellikleri telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 78.981,54 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

2 Katlı Pizzacı Fırını APF-50/2

8 Pizzalık Elektrikli Pizza Fırını

* Bu elektrikle çalışan pizza fırını 4+4=8 pizzalık pizza fırını olarak geçer - 2 katlı pizzacı fırını satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Net ölçüler: 80x64x50 cm
* Pizza pişirme kabini 50x50x10 cm ölçülerindedir
* Pizza pişirme esnasında 6 kW elektrik çeker
* 25 cm çapındaki pizzalardan bir defada bir katta 4 adet, 2 katında toplam 8 pizza pişirebilirsiniz - 2 katlı pizzacı fırını satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Isı aralığı: 85 - 450 °C
* Pizza fırınının ağırlığı 73 kg.dır
* Tabanı pizzayı iyi pişirme ve ısı tasarrufu için özel pizza taşıyla donatılan pizza fırınının içi ısıya dayanıklı aydınlatma lambasıyla pizza pişirme esnasında kolay takip edilir
* Pizza fırını 2 yıl garantilidir ve pizza fırının rezistansı taşları termostatı gibi pizza fırını parçaları 15 yıl yedekparça deposunda stokludur - 2 katlı pizzacı fırını satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Elinizde böyle bir pizza fırınınız zaten var ve arızalı ise tecrübeli pizza fırını tamircisi; pizza fırını bakımı pizza fırını tamiri pizza fırını servisi ve pizza fırını parçası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

2 Katlı Pizzacı Fırını APF-50/2:Elektrikli pizza fırınları çeşitleri içindeki bu pizza fırını toplam 8 pizza pişirme kapasiteli pizza fırınıdır.8 pizzalık ve iki katlı bu pizza fırını yoğun pizza servisi yapan kafelerde restoranlarda tercih edilen 2 katlı pizzacı fırınıdır - 2 katlı pizzacı fırını satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok