x 


3/4 İnox Krom Manşon

İmalatçısından İndirimli 3/4 İnox Krom Manşon Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden 3/4 İnox Krom Manşon Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli 3/4 İnox Krom Manşon Kullanışlı ekonom
3/4 İnox Krom Manşon M.D153.02 Özellikleri / Malzemesi 3/4 Krom olarak üretilmiştir. Dayanıklı imalatıyla endüstriyel kullanıma uygundur, 3/4 İnox Krom Manşon üretimi kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Manşon modelleri fiyatları, toptan 3/4 İnox Krom Manşon çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 276,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

3/4 İnox Krom Manşon M.D153.02

Manşon  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
3/4
Krom olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel 3/4 İnox Krom Manşon fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi 3/4 İnox Krom Manşon modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle 3/4 İnox Krom Manşon fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan 3/4 İnox Krom Manşon alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok