x 


3/8 Havşalı Esnek Gaz Borusu

İmalatçısından İndirimli 3/8 Havşalı Esnek Gaz Borusu Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden 3/8 Havşalı Esnek Gaz Borusu Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli 3/8 Havşalı Esnek Gaz
3/8 Havşalı Esnek Gaz Borusu M.D150.13 Özellikleri / Malzemesi 140 cm ve bir tarafı içe bir tarafı dışa konik, havşalı kullanıma uygun Çift rekorlu 16x1.5

* Her iki ucu rekorludur  proje@mutfakmalzemeleri.com


* Dışa konik, içe konik bağlantı şekli vardır


* Yüzüklü bağlamaya uygundur  proje@mutfakmalzemeleri.com


* Endüstriyel gaz bağlantılarında kullanılır


* Kıvrılabilir esnek paslanmaz çelik metal fleksi borudan üretilmiştir  proje@mutfakmalzemeleri.com olarak üretilmiştir. Dayanıklı imalatıyla endüstriyel kullanıma uygundur, 3/8 Havşalı Esnek Gaz Borusu üretimi kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Paslanmaz Çelik Esnek Gaz Fleksi modelleri fiyatları, toptan 3/8 Havşalı Esnek Gaz Borusu çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 216,56 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

3/8 Havşalı Esnek Gaz Borusu M.D150.13

Paslanmaz Çelik Esnek Gaz Fleksi  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
140 cm ve bir tarafı içe bir tarafı dışa konik, havşalı kullanıma uygun
Çift rekorlu 16x1.5
* Her iki ucu rekorludur  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Dışa konik, içe konik bağlantı şekli vardır
* Yüzüklü bağlamaya uygundur  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Endüstriyel gaz bağlantılarında kullanılır
* Kıvrılabilir esnek paslanmaz çelik metal fleksi borudan üretilmiştir  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel 3/8 Havşalı Esnek Gaz Borusu fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi 3/8 Havşalı Esnek Gaz Borusu modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle 3/8 Havşalı Esnek Gaz Borusu fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan 3/8 Havşalı Esnek Gaz Borusu alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok