x 


3 Gözlü Döner Makinası Motorlu

En kaliteli paslanmaz çelik döner ocaklarının ce belgeli cam radyanlı gazlı elektrikli 3 radyanlı tüm döner makinası modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749 Kendiliğinden dönen model paslanmaz 3 gözlü döner makinası satışı 0212 237
3 Gözlü Döner Makinası Motorlu D06(M) :Elle çevirmeli döner makinalarında döneri hızlı pişirirken eşit pişmediğinden şikayetçiyseniz motorlu döner ocağı tam size göre.Açın düğmesini devamlı aynı hızla dönsün dönerinizin her tarafı aynı kıvamda pişsin - 3 gözlü döner makinası motorlu satış proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 14.042,70 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

3 Gözlü Döner Makinası Motorlu D06(M)

Redüktör Motorlu; Kendinden Dönerli Paslanmaz Tip Gazlı Döner Ocağı

* Ölçüleri: 47x64x118 cm - 3 gözlü döner makinası motorlu satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 22,5 kg
* Kapasite: 30 kg
* Güç: 8385 Kcal
* Gaz basıncı: 20 mbar - 3 gözlü döner makinası motorlu satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Paslanmaz çelikten imal edilmiştir
* Ayarlanabilir döner şişi
* Uzun ömürlü dayanıklı radyanlar
* 1 rpm motor hızı (Dakikada 1 tam tur) - 3 gözlü döner makinası motorlu satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Emniyet ventili ile gazı otomatik olarak keser
* CE belgeli ve Gazmer onaylıdır
* Kendiliğinden dönerin dönmesini sağlayan özel redüktörlü, güçlü ve ekonomik motor
* Sabit hızda devamlı dönme neticesinde; kolay kullanım sağlar - 3 gözlü döner makinası motorlu satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Takılmış olan döneri eşit ve homojen şekilde pişirir
* Dönerin lezzetine lezzet katar, bu sayede müşteri sayısı artar
* Sipariş esnasında çalışma gazı belirtilmemişse (lpg veya doğalgaz); cihaz lpg olarak teslim edilir
* Elle çevirmeli döner makinalarında Döneri hızlı pişirirken eşit pişmediğinden şikayetçiyseniz motorlu döner ocağı tam size göre. Açın düğmesini devamlı aynı hızla dönsün dönerinizin her tarafı aynı kıvamda pişsin, size sadece gaz musluklarından radyanların yanma ayarını yapmak kalsın - Arayınız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

3 Gözlü Döner Makinası Motorlu D06(M) :Hareketli motorlu kendiliğinden dönen lpg tüple veya doğalgazla çalışan gazlı döner ocağı ile döner kebap pişirmek rahat,döner kebabın tadı bambaşka - 3 gözlü döner makinası motorlu satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (1)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Döner ocağıyla ilgili bütün model ve çeşitlerini bulabileceğiniz mutfakmerkezi.com satış sitemizden almış olduğunuz ürünlerin tamamı 2 yıl garantili ve en aşağı 10 yıl yedek parça bulundurma garantisi verilerek gönderilmektedir. Özel olarak...

Döner ocağıyla ilgili bütün model ve çeşitlerini bulabileceğiniz mutfakmerkezi.com satış sitemizden almış olduğunuz ürünlerin tamamı 2 yıl garantili ve en aşağı 10 yıl yedek parça bulundurma garantisi verilerek gönderilmektedir. Özel olarak talep ettiğiniz döner ocağı ihtiyaçlarınız için ve sıtışını yaptığımız döner ocaklarıyla ilgili tavsiyeleriniz için kuruluşumuzla iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca işletmenize en uygun döner ocağının hangisi olduğu hakkında detaylı olarak bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Tüple çalışan döner ocakları satış telefonu 0212 2370749 - 0212 2370750 Büfeler kebapçılar dönerciler için tüplü doğalgazlı elektrikli tost makinası modelleri 0212 2370751 - 0212 2370759

Devamını oku
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok