x 


30 Lt Pedallı Çöp Kutusu

İmalatçısından İndirimli 30 Lt Pedallı Çöp Kutusu Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden 30 Lt Pedallı Çöp Kutusu Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli 30 Lt Pedallı Çöp Kutusu Kulla
30 Lt Pedallı Çöp Kutusu PAL-3700-330 Özellikleri / Malzemesi Krom pedallı çöp kovası 30 lt 430 kalite olarak üretilmiştir. Endüstriyel 30 Lt Pedallı Çöp Kutusu imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Krom pedallı çöp kovası 30 lt modelleri fiyatları, toptan 30 Lt Pedallı Çöp Kutusu çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 964,66 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

30 Lt Pedallı Çöp Kutusu PAL-3700-330

Krom pedallı çöp kovası 30 lt  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Krom pedallı çöp kovası 30 lt
430 kalite olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel 30 Lt Pedallı Çöp Kutusu fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi 30 Lt Pedallı Çöp Kutusu modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle 30 Lt Pedallı Çöp Kutusu fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan 30 Lt Pedallı Çöp Kutusu alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok