x 


4 Halkalı Brülör

İmalatçısından İndirimli 4 Halkalı Brülör Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden 4 Halkalı Brülör Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli 4 Halkalı Brülör Kullanışlı ekonomik endüstriy
4 Halkalı Brülör M.D010.04 Özellikleri / Malzemesi 34 cm olarak üretilmiştir. Dayanıklı imalatıyla endüstriyel kullanıma uygundur, 4 Halkalı Brülör üretimi kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Lpg-Lng Brülör Üstten Delikli Üç Yanışlı Takım modelleri fiyatları, toptan 4 Halkalı Brülör çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 2.917,20 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

4 Halkalı Brülör M.D010.04

Lpg-Lng Brülör Üstten Delikli Üç Yanışlı Takım  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
34 cm
olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel 4 Halkalı Brülör fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi 4 Halkalı Brülör modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle 4 Halkalı Brülör fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan 4 Halkalı Brülör alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok