x 


4 Katlı Sefer Tası

İmalatçısından İndirimli 4 Katlı Sefer Tası Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden 4 Katlı Sefer Tası Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli 4 Katlı Sefer Tası Kullanışlı ekonomik end
4 Katlı Sefer Tası OZB-1914
Özellikleri / Malzemesi Sanayi Tipi Sefertası 30x14 cm ölçülerinde ve 9,50 litre kapasiteli olarak üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli gıda temasına uygun malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli 4 Bölmeli Sızdırmaz Sefer Tası modelleri fiyatları, toptan Taşınabilir Sefer Tası çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 2.607,83 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

4 Katlı Sefer Tası OZB-1914

Sanayi Tipi Sefertası 30x14 cm 4'lü Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Genişlik: 30 cm

Derinlik: 14 cm

Kapasite: 9,50 lt

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Sefer Tası fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Sızdırmaz Sefer Tası modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle 4 Bölmeli Sefer Tası fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan 4 Katlı Sefer Tası alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok