x 


Açık Çatı Kapaklı Çöp Kutusu

İmalatçısından İndirimli Açık Çatı Kapaklı Çöp Kutusu Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Açık Çatı Kapaklı Çöp Kutusu Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Açık Çatı Kapaklı Çöp
Açık Çatı Kapaklı Çöp Kutusu PAL-3834-316 Özellikleri / Malzemesi Krom açık çatı kapaklı çöp kovası 16 lt 430 kalite olarak üretilmiştir. Endüstriyel Açık Çatı Kapaklı Çöp Kutusu imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Krom açık çatı kapaklı çöp kovası 16 lt modelleri fiyatları, toptan Açık Çatı Kapaklı Çöp Kutusu çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 1.080,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Açık Çatı Kapaklı Çöp Kutusu PAL-3834-316

Krom açık çatı kapaklı çöp kovası 16 lt  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Krom açık çatı kapaklı çöp kovası 16 lt
430 kalite olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Açık Çatı Kapaklı Çöp Kutusu fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Açık Çatı Kapaklı Çöp Kutusu modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Açık Çatı Kapaklı Çöp Kutusu fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Açık Çatı Kapaklı Çöp Kutusu alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok