x 


Açılır Fanus Kapağı

İmalatçısından kaliteli kırılmaya dayanıklı fanus kapakları modelleri kruvasan, kanepe, kek sunmaya uygun kulplu açılır-kapanır fanus kapağı fabrikası fiyatı üreticisinden toptan polikarbonat fanus kapağı satış listesi fiyatlarıyla fanus satıcısı
Açılır Fanus Kapağı GFTM-IR-11: Profesyonel kırılmalara dayanıklı önden açılır tutma kulplu fanus kapağı modellerindendir. Üretimi kaliteli polikarbonat malzemeyle yapılan fanus kapağı fiyatları ekonomiktir proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 2.470,30 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Açılır Fanus Kapağı GFTM-IR-11

* Ürün Genişliği: 330 mm
* Ürün Uzunluğu: 535 mm
* Ağırlık: 1036 gram Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Sağlık açısından güvenli PC polikarbonat hammaddelerden üretilmiştir
* Cam görünümü, içindeki yiyeceklerin mükemmel bir şekilde görüntülenmesini sağlar
* Gıdaların uzun süre taze kalması için ayrıca satılan tepsiler, kubbe kapakları birbiriyle mükemmel uyum içindedir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Sarmal Kubbe kapakları GN 1/1 ölçülerinde olup ahşap tepsilere de uyumludur
* Ergonomik tasarımları sayesinde rahat kullanım sağlar
* Gıdaların tadı veya kokusu etkilenmez Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağır kimyasallarla temizlik yapılması önerilmez
* Endüstriyel bulaşık makinelerinde yıkanabilir
* Temizlik sırasında çelik bulaşık teli kullanmayınız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Bıçak, bıçak veya keskin herhangi bir şeyle temas ettirmeyin
* Neredeyse kırılmaz
* Türkiye Cumhuriyeti Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından yürürlükte olan ve TR-34-K 186769 kayıt numaralı gıda ile temas eden maddeler yönetmeliğine uygun olarak üretilmiştir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Açılır fanus kapak fiyatıdır. Tepsiler ayrı olarak satılmaktadır, sitemiz üzerinden ulaşıp ayrıca satın alabilirsiniz

Açılır Fanus Kapağı GFTM-IR-11: Açık büfelerde, etkinliklerde, cafelerde; kek, kurabiye, kanepe, sandviç benzeri yiyecekleri sunarken tozlanmalarını önleyen, havayla temas kesildiği için belli bir süre tazeliklerini koruyan fanus kapağı çeşitlerinden açılır-kapanır fanus kapağının imalatı profesyonel gıdaların tadını ve kokusunu etkilemeyen fanus fabrikası üretimi kaliteli PC polikarbonat malzemelerle yapılmış kullanışlı ayrıca satılan tepsilerle birlikte kullanılan teşhir fanusu modelidir - Açılır fanus kapağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok