x 


Ahşap Rulo Tuvalet Kağıtlığı

İmalatçısından İndirimli Ahşap Rulo Tuvalet Kağıtlığı Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Ahşap Rulo Tuvalet Kağıtlığı Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Ahşap Rulo Tuvalet Kağ
Ahşap Rulo Tuvalet Kağıtlığı PAL-3448-A Özellikleri / Malzemesi Standart jumbo tuvalet kağıdı dispenseri Ahşap olarak üretilmiştir. Endüstriyel Ahşap Rulo Tuvalet Kağıtlığı imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Standart jumbo tuvalet kağıdı dispenseri modelleri fiyatları, toptan Ahşap Rulo Tuvalet Kağıtlığı çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 582,12 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:
Ahşap Rulo Tuvalet Kağıtlığı PAL-3448-A

Standart jumbo tuvalet kağıdı dispenseri  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Standart jumbo tuvalet kağıdı dispenseri
Ahşap olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Ahşap Rulo Tuvalet Kağıtlığı fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Ahşap Rulo Tuvalet Kağıtlığı modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Ahşap Rulo Tuvalet Kağıtlığı fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Ahşap Rulo Tuvalet Kağıtlığı alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok