x 


--Altın Rengi Çorba Kazanı Gold Çorbalık

Tamircisinden en kaliteli altın renkli çorba kazanı gold çorbalık modelleri dayanıklı altın renkli çorba kazanı fiyatları toptan gold çorba kazanı altın renkli çorbalık fiyatlarıyla altın renkli çorba kazanı yedek parçaları listesi gold çorbamatik satışı
Altın Rengi Çorba Kazanı Gold Çorbalık SM-113-G:Çorba ısıtmak için profesyonel gold çorba kazanı fiyatları çorbacılarda kullanıma uygun kaliteli ekonomik gold çorbalık modelleri çorba ısıtmasında kullanmak için endüstriyel sarı renkli çorba ısıtıcısı teknik şartnamesi lokantalarda kullanılan gold altın renkte çorba ısıtma makinası fiyatı özellikleri çorba ısıtıcısı temizliği bakımı nasıl yapılır çorba ısıtıcı makinesi nasıl kullanılır telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 9.999.999,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Altın Rengi Çorba Kazanı Gold Çorbalık SM-113-G

 * Rezistans Gücü 800 Watt / 220V-50-60Hz - Altın rengi çorba kazanı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ana Gövde 304 Kalite Paslanmaz Çelik

 * Hazne 304 Kalite Paslanmaz Tencere -Ölçü:220x200 Kapasite 8 Litre - Gold çorbalık Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ağırlık 4.5 Kg

 * Ebatlar 31x31x34.5 cm (Koli ebatıdır) - Altın rengi çorbalık Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kapak 304 Kalite Paslanmaz Çelik 290 mm

 * Çorbacılarda lokantalarda çorba sıcak tutma makinası olarak kullanılan profesyonel 8 litrelik çorbalık 2 yıl garantili satılmakta olup, sarı renkli çorbalık yedek parçaları (rezistansı,termostatı,çorba haznesi,kapağı,su kazanı v.b. gold çorba kazanı parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal sarı renkli çorbalık yedek parçaları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ayrıca elinizde böyle bir gold çorbalık var ve arızalıysa veya sarı kaplamalı çorbalığın bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli çorba kazanı tamircilerinden oluşan teknik servisimize gold çorba ısıtıcısı bakımını onarılacak sarı renkteki çorba kazanının tamirini servisini yaptırabilir, çorba ısıtıcılarının yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel sarı çorba kazanı bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Altın Rengi Çorba Kazanı Gold Çorbalık SM-113-G:Paslanmaz çorba kazanları elektrikli çorbamatikler sanayi tipi çorba ısıtıcılarından altın sarısı renkli çorba kazanının imalatı profesyonel ısı ayarlı çorba kazanları fabrikası üretimi 8 litrelik kaliteli gold altın rengi kaplamalı çorba kazanı olup 2 yıl garantili olarak satılmaktadır.Isı ayar termostatıyla çorbayı servise hazır halde bekletip istediğiniz sıcaklıkta sabit tutabilirsiniz - Gold sarısı renkli çorba kazanı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

 

 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok