x 


Alüminyum Pilav Tenceresi

Fabrikasından kaliteli alüminyum pilav tenceresi modelleri pilav tenceresi üreticileri toptan derin tencere satış listesi yapışmaz tencere fiyatlarıyla pilav tenceresi satıcısı
Alüminyum Pilav Tenceresi A 136G 34: İmalatı 34 santim çapında ve alüminyum malzemeden yapılmış olan derin pilav tenceresi modellerindendir. proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 2.874,12 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Alüminyum Pilav Tenceresi A 136G 34

- Temperli cam kapağı bulunur. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

- 3 mm kalınlığında alüminyum gövde,perçinli paslanmaz kulplar ve profesyonel yapışmaz kaplamaya sahiptir.

- Metal kaşık ve kesici aletler kullanmayınız. Tahta ve plastik türü karıştırıcılar tercih ediniz. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

- Ürünü yüksek ateşte kullanmayınız. En verimli pişirme sonucunu kısık ve orta ateşte alabilirsiniz. Böylece ürününüz zarar görmeyecektir.

- Ürününüzü eğer içerisinde bir şey yoksa uzun süre ocak üstünde bırakmayınız, fazla ısınma boyaya ve kaplamaya (PTFE) zarar verir.

- Ürünü yıkarken bulaşık teli ve sert bulaşık tozu kullanmayınız. Sıvı veya krem deterjan kullanınız. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok