x 


Asroyal Doğalgaz Sobası Camı

Asroyal Doğalgaz Sobası Camı:Hermetik soba camları kırılmaz tüp gazlı soba camları ev tipi bacalı doğal gazlı soba camlarından bu soba camı doğalgazla çalışan Asroyal sobaların camı olup ısıya ve kırılmaya dayanıklı cam modelidir - Asroyal doğalgaz sobas
Asroyal Doğalgaz Sobası Camı FC 77X ASROYAL:
Satış fiyatı 2.002,21 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Asroyal Doğalgaz Sobası Camı FC 77X ASROYAL

Asroyal Doğalgaz Sobası Camı FC 77X ASROYAL: Hermetik soba camları temperlenmiş tüp gazlı soba camları ev tipi bacalı doğal gazlı soba camlarından bu soba camı doğalgazla çalışan Asroyal sobaların camı olup ısıya dayanıklı cam modelidir - Asroyal doğalgaz sobası camı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

As Royal soba camlarının takılması sırasındaki kasıntılı montaj, su dökülmesi/sıçraması benzeri ani sıcak soğuk farkları, alevle/ateşle teması ve vurma, çarpma gibi nedenlerle kırılmalar, patlamalar ve teknik sorunlar sebebiyle garantisi yoktur - Isıya dayanıklı soba camı imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Ayrıca soba camlarının kargoyla taşınması riskli olup, gönderiler balonlu naylon + strafor + kartona sarılı olarak özenle yapılmakta olduğundan kargoda oluşabilecek hasarlardan kesinlikle firmamız sorumlu değildir - Temperli soba camı imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. soba camının kırılma riskini daha da düşürmenin bir diğer yolu soba camını kasalama; hem kasa ücreti hem de daha fazla kargo ücretine sebebiyet vermektedir - Asroyal temperli soba camı imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok