x 


Bahçe Çöp Kovası

İmalatçısından kaliteli bahçe çöp kovaları modelleri ayaklı bahçe çöp kovası fabrikası fiyatı üreticisinden toptan park bahçe çöp kovası satış listesi bahçelere parklara çöp kutusu fiyatlarıyla bahçe çöp kovası satıcısı kampanyalı
Bahçe Çöp Kovası Üreticisi SN 105: Açık hava için profesyonel bahçe çöp kovası fiyatları parklarda kullanıma uygun kaliteli ekonomik bahçe çöp kovası modelleri otel bahçeleri için endüstriyel bahçe çöp kovası teknik şartnamesi gezi parklarında kullanılan bahçe çöp kovası fiyatı özellikleri telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 2.162,16 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Bahçe Çöp Kovası SN 105

* Kova çapı: 28 cm - Bahçe çöp kovası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kova yüksekliği: 50 cm
* Ayak yüksekliği: 75 cm
* Ayak genişliği: 44 cm
* Kafes tipi dış mekan çöp kovası - Bahçe çöp kovası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bahçe Çöp Kovası SN 105:Bahçelerde parklarda çöp kovası çöp atma kutusu olarak kullanılan bu kafes tipi dış mekanlara uygun çöp kovası haricinde farklı bahçe çöp kovası modelleri için de - Bahçe çöp kovası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok