x 


Bakır Döner Ocağı

İmalatçısından en kaliteli kendinden dönen bakır döner ocakları modelleri nostaljik kebapçılara en uygun işlemeli bakır döner ocağı toptan kömürlü bakır döner ocağı satış listesi el emeği bakır döner ocağı fiyatlarıyla motorlu bakır döner ocağı satıcısı
Bakır Döner Ocağı AEMBD32:Kebapçılar için dekoratif bakır işlemeli et döner ocağı fiyatları meşhur bodrum döneri satan dönercilerde kullanıma uygun kaliteli asarımıyla ekonomik bakır kömürlü döner ocağı imalatçıları için dekoratif bakır döner kebap yapma ocağı modelleri kullanılan uygun el yapımı işlemeli bakırdan döner ocağı fiyatı özellikleri toptan fiyatlı bakırdan iskender kebap için döner makinesi fabrikası bakır bezemeli döner ocakları bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 102.059,05 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Bakır Döner Ocağı AEMBD32

* Bu bakır döner ocağı modeli 3 gözlü kömürlü bakır döner ocağı olarak geçer - Bakır döner ocağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 75 cm eninde olup 110 cm yüksekliğindeki bu bakır döner ocağının döner kesme biriktirme bölümü 77 cm.dir
* Bu döner ocağı bakır kaplamalıdır
* Bakır döner ocağı kömürle pişirme yapan kendinden dönerli motorlu modeldir - Bakır döner ocağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ortalama 100 kg ağırlığındadır

Bakır Döner Ocağı AEMBD32:Nostaljik görünümlü bakır döner ocağı kebapçılarda dönercilerde şık görünümüyle sağlıklı döner pişirme döner kebap yapma işini gerçekleştiren bir döner ocağıdır.Bu bakır döner ocağı dışında,gazlı bakır döner ocağı motorsuz elektrikli döner ocağı tüplü bakır döner ocağı çeşitleri de vardır - Bakır döner ocağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok