x 


Baklava Fırını

İmalatçısından en kaliteli baklava fırınları modelleri baklava börek pişirmeye en uygun baklava fırını toptan taş tabanlı baklava fırını satış listesi elektrikle çalışan poğaça ekmek pişirme fırını fiyatlarıyla sanayi tipi baklava fırını satıcısı
Baklava Fırını Çeşitleri Üreticileri EMP.3545-6:Çıtır baklavalar şerbetli tatlılar pişirmek için tasarlanmış özel izolasyonlu profesyonel tek katlı baklava fırını modellerindendir. Üretimi kaliteli malzemelerle yapılan baklava fırını fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı taş tabanlı baklavacı fırını fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu baklava fırını bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir kapağı sökülür takılır sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi kapağını sökmesi takması değişimi montajı son derece kolaydır. Baklava fırınıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 179.386,73 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Baklava Fırını EMP.3545-6

Elektrikle Çalışan Sanayi Tipi Baklava Börek Pişirme Fırını - Baklava Fırını

* Gövdesi paslanmaz çelik saç kaplı olan baklava-börek fırını elektrikle çalışır
* Baklava-börek fırınının duvarları ekonomik elektrik sarfiyatı ve homojen pişirme için izolasyon malzemesi kaplıdır
* Pişirme kabininin iç saçları ısıya yüksek dayanım için siyah saçdan mamüldür Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kapağın üzerindeki ısıya dayanıklı özel cam sayesinde pişirme esnasında fırın içinde pişen ürünleri görebilirsiniz
* Pişirme süresi ayarlanabilir, 99 farklı programa sahip baklava-börek fırınında kullanılan rezistanslar-termostatlar gayet kaliteli ve dayanıklı olup randımanlı-uyumlu çalışan parçalardır
* 380 Voltluk sanayi cereyanıyla çalışan fırının tek katı 14 Kw elektrik çeker
* 450 derecelik limit termostata sahip baklava fırının ön üst ve alt ısı verimleri ayarlanabilir
* İç ölçüleri 1225mmx915mmx213mm olan fırında 35x45 cmlik 6 tepsi veya 40x60 cm'lik 4 tepsi kullanabilirsiniz
* 279 kg ağırlığındaki baklava-börek fırını ölçüleri 1600x1375x330 mm olup iç ölçüsü net 0.88 m3 dür Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Modüler olarak üretilmiş olup; tek tek satılan katları alıp üst üste koyup kullanabilirsiniz. Üzerine davlumbazını, altına mayalama kabinini ilave edebilirsiniz
* Opsiyonel olarak 2.7 kw lık buhar jeneratörü, imalat esnasında takılabilir 

* Bu ürün fiyatına montaj dahildir (Elektrik-su-gaz v.s. cihazın çalışması için gerekli olan ortam koşullarının hazırlanıp cihazın çalışacağı yere yerleştirilmesinden sonra; yetkili servis gelerek, gerekli bağlantıları yapıp cihazın ilk çalıştırmasını yapar, kullanımı hakkında bilgi verir).

* Baklava-börek fırını 2 yıl garantili olup, baklava-börek fırını parçaları (fırın termostatı, baklava fırını rezistansı, fırın kapağı, elektronik beyini, fırın camı v.b. parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedekparça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal baklava-börek fırını parçası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Ayrıca elinizde böyle bir fırınınız var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı var diyorsanız; tecrübeli tamircilerden oluşan teknik tamir servisimizde elektrikli-gazlı baklava-börek fırınlarının tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedekparçalarını satın alabilirsiniz. Elektrikle-gazla çalışan baklava-börek fırını tamiratı, bakımı, onarımı, servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Baklava Fırını EMP.3545-6:Sanayi tipi fırınlar; poğaça fırınları, baklava fırınları, simit fırınları, pastane fırınları bölümündeki bu fırınla baklavacılar, börekçiler; baklava pişirme, börek pişirme, unlu mamüller pişirme, poğaça pişirme işlerini çok kolay yapabilirler. Baklava-börek fırınının kullanımı son derece kolay olup, kaliteli imalatıyla uzun yıllar pişirmeye devam edecektir. Baklava fırını satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok