x 


Bıçak Dezenfekte Makinesi

İmalatçısından en kaliteli bıçak dezenfekte makineleri modelleri mezbahalara et işleme tesislerine en uygun bıçak dezenfekte makinesi toptan bıçak dezenfekte makinesi satış listesi bıçak dezenfekte makinesi fiyatlarıyla bıçak dezenfekte makinesi satıcısı
Bıçak Dezenfekte Makinesi Üreticisi SM 139: Sanayi tipi mutfaklar için profesyonel bıçak dezenfekte makinesi fiyatları kasaphanelerde kullanıma uygun kaliteli ekonomik bıçak dezenfekte makinesi modelleri mezbahalar için endüstriyel bıçak dezenfekte makinesi teknik şartnamesi et işleme tesislerinde kullanılan bıçak dezenfekte makinesi fiyatı özellikleri bıçakların üzerindeki bakteri ve mikropları öldüren bıçak sanitasyon dolabı et tavuk entegre tesisleri için bıçak dezenfekte makinesi bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 6.630,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Bıçak Dezenfekte Makinesi SM 139

* Ölçüler: 49,5x12x60 cm - Bıçak dezenfekte makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Motor gücü: 15 W
* Voltaj: 220V - 50 hz - Bıçak dezenfekte makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 10,80 kg

Bıçak Dezenfekte Makinesi SM 139: Profesyonel bıçak temizleme bıçak dezenfekte etme makinelerinden olan bu 10 bıçaklık bıçak dezenfekte makinesinin imalatı bıçak dezenfekte makinesi tarafından yapılmış olup son derece kaliteli ve kullanışlı bir bıçak dezenfekte makinesidir - Bıçak dezenfekte makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok