x 


Bıçak Sterilizasyon Dolabı

İmalatçısından en kaliteli bıçak sterilizasyon dolapları modelleri en uygun bıçak sterilize makinesi fabrikası üreticisinden toptan bıçak sterilizasyon dolabı satış listesi bıçak sterilizasyon dolabı fiyatlarıyla bıçak sterilizasyon dolabı satıcısı kampa
Bıçak Sterilizasyon Dolabı BIST-10:Profesyonel endüstriyel bıçak sterilizasyon dolabı 10 bıçak kapasiteli modellerindendir.Üretimi kaliteli paslanmaz çelikten yapıldığından bıçak sterilizasyon dolabı fiyatları ekonomiktir.Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı UV filtreli pleksi kapaklı sanayi tipi bıçak sterilizasyon dolabı fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar.Çoğu müşterimizin sorduğu zaman kontrollü bıçak sterilize dolabı nasıl kullanılır sorusuna cevap kullanımı son derece kolaydır.Bıçak sterilizasyon dolabı ile ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 6.613,44 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Bıçak Sterilizasyon Dolabı BIST-10

* Ultraviole sterilizasyon dolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Paslanmaz çelik
* Kapak açıldığında UV ışığı devre dışı kalır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* UV lamba: 0-120 dk zaman kontrolü
* UV filtreli pleksi kapak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Sac bıçaklık
* Kapasite:10 bıçak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Boyutlar: 120×500×620 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Bıçak Sterilizasyon Dolabı BIST-10:Profesyonel bıçak sterilizasyon dolabı çeşitlerinden 10 bıçaklı sterilizasyon dolabının kullanım amacı öncelikle insan sağlığına yönelik olup gıdada her türlü çapraz bulaşmayı engellemek ve temiz,steril bıçaklarla çalışmak için sterilize dolabı imalatı paslanmaz çelikten yapılan profesyonel bıçak sterilizasyon dolapları fabrikası üretimi kaliteli malzemelerle yapılmış ve UV ışınlı kullanışlı bıçak sterilizasyon dolabı modelidir - bıçak sterilizasyon dolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok