x 


Blender Kömürü

İmalatçısından en kaliteli blender kömürleri modelleri en uygun el blenderi kömürü toptan sm-141 blender kömürü satış listesi new nova s25 blender kömürü tamiri servisi fiyatlarıyla parçalayıcı karıştırıcı blender motoru kömürü satıcısı yedek parçası tel
El Blenderi Elektrik Motoru Kömürü Çeşitleri Üreticisi K 4X6X20:El tipi blenderler için profesyonel blender kömürü fiyatları sanayi tipi blenderlerde kullanıma uygun kaliteli ekonomik blender kömürü modelleri new nova sm-141 el blenderi için endüstriyel blender motor kömürü yedek parçası s25 süper mikser el tipi karıştırıcı parçalayıcılarda kullanılan blender kömürü fiyatı özellikleri tamiri el blenderi motoru kömürü bakımı temizliği nasıl yapılır el tipi blender motor kömürü nasıl sökülür takılır değiştirilir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 498,96 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Blender Kömürü K 4X6X20

* Blender kömürünün fiyatları 1 çift içindir (2 adet) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* İmalatında kaliteli kömür tozu kullanılmış olup dayanıklıdır

* Orijinal nev nova süper mikser blenderleri fabrikası üretimi blender parçasıdır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Uyumlu olduğu modellerden bazıları s15 s25 sm141/15 süper mikser el blenderi kömürü

* Ve New nova sm141/25 el tipi parçalayıcı karıştırıcı motor kömürü ve çırpma karıştırma blenderi kömürüdür Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Blender Kömürü  K 4X6X20:El tipi blender kömürleri sanayi tipi çorba karıştırma blendırı motor kömürlerinden bu el blenderi el tipi mikser parçası New Nova SM-141 modeli s 15 ve s25 tipi el blenderlerinin motorlarını çalıştıran süper mikser blender motoru kömürü olup orijinal New Nova S25 SM141 el blenderi yedek parçasıdır - New Nova el tipi mikser blender motor kömürü parçaları satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok