x 


Boyalı U şekil Çöp Kutusu

İmalatçısından İndirimli Boyalı U şekil Çöp Kutusu Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Boyalı U şekil Çöp Kutusu Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Boyalı U şekil Çöp Kutusu Ku
Boyalı U şekil Çöp Kutusu PAL-3560-4 Özellikleri / Malzemesi U bahçe tipi çöp kovası boyalı Boyalı olarak üretilmiştir. Endüstriyel Boyalı U şekil Çöp Kutusu imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli U bahçe tipi çöp kovası boyalı modelleri fiyatları, toptan Boyalı U şekil Çöp Kutusu çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 1.530,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:
Boyalı U şekil Çöp Kutusu PAL-3560-4

U bahçe tipi çöp kovası boyalı  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
U bahçe tipi çöp kovası boyalı
Boyalı olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Boyalı U şekil Çöp Kutusu fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Boyalı U şekil Çöp Kutusu modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Boyalı U şekil Çöp Kutusu fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Boyalı U şekil Çöp Kutusu alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok