x 


Buz Soğutmalı Tatlı Arabası

İmalatçısından en kaliteli buz soğutmalı tatlı arabaları modelleri en uygun buz soğutmalı peynir servis arabası fabrikası üreticisinden toptan buz soğutmalı şarküteri arabası satış listesi soğutuculu tatlı arabası fiyatlarıyla soğutuculu tatlı arabası sa
Buz Soğutmalı Tatlı Arabası AOR-102:Profesyonel buz soğutmalı tatlı arabası paslanmaz iskeletli ve laminat yüzeyli modellerindendir.Üretimi kaliteli yapıldığından buz soğutmalı peynir servis arabası fiyatları ekonomiktir.Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi buz hazneli şarküteri arabası fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar.Çoğu müşterimizin sorduğu buzla soğutan tatlı arabası nasıl temizlenir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi son derece kolaydır.Buz soğutmalı tatlı arabası ile ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 33.145,36 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Buz Soğutmalı Tatlı Arabası AOR-102

* AISI 304 kalite paslanmaz profil iskelet Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Laminat yüzeyli raflar
* İzolasyonlu paslanmaz buz haznesi 
* Kullanılacak yüzey altındaki buz haznesine buzları doldurarak soğutma yapılır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Tatlı, şarküteri ürünleri (peynir,salam,zeytin gibi kahvaltı ürünleri) için kullanılır
* Paslanmaz sac yüzey,
* Pleksiglass rolltop kapak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Tahliye musluğu
* İkisi frenli, dört adet hareketli tekerlek
* Tekerlekleri ve buzla kullanımı sayesinde istenilen servis alanında kullanılabilir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* En:55 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Boy:100
* Yükseklik:108 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Buz Soğutmalı Tatlı Arabası AOR-102:Soğuk tutmak ve soğuk servis etmek istediğiniz her türlü ürünler için soğutuculu tatlı arabası çeşitlerinden soğutuculu tatlı arabasının imalatı profesyonel soğutuculu tatlı arabaları fabrikası üretimi kaliteli malzemelerle yapılmış kullanışlı soğutuculu tatlı arabasında tatlı muhafaza edilebildiği gibi peynir,salam,domates gibi kahvaltı ürünlerinde de kullanılabilen bir modelidir - soğutuculu tatlı arabası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok