x 


Çelik Mutfak Masası

İmalatçısından en kaliteli endüstriyel mutfak hazırlık masaları modelleri lokantalara restoranlara yemekhanelere en uygun çelik mutfak masası fabrikası üreticisinden toptan inox paslanmaz mutfak masası satış listesi krom çelik mutfak masası fiyatlarıyla
Çelik Mutfak Masası TA707BS:Endüstriyel mutfaklarda kullanılan profesyonel krom mutfak çalışma masası modellerindendir.Fabrika yemekhane mutfaklarında hazırlık masası çalışma tezgahı kesme doğrama masası et açma tezgahı olarak kullanılır.Çelik mutfak masasının üretimi 304 kaliteli çelikle yapıldığından paslanmaz mutfak masası fiyatları ekonomiktir.Taşınması ayarlı ayaklarının monte edilmesi teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi çelik mutfak masası fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar.Çoğu müşterimizin sorduğu inox mutfak hazılrık masası bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir taşınır yeri değiştirilir sorusuna cevap çelik mutfak masasının kullanımı temizlenmesi sökmesi taşınması rotil ayaklarının değişimi montajı son derece kolaydır.İnoks mutfak masasıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 10.200,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Çelik Mutfak Masası TA707BS

 * Ebatlar; 700x700x850 mm - Çelik mutfak masası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Net m3; 0,13

 * EAN No; 8699234417634 - Çelik mutfak masası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Paslanmaz çelikten imal edilmiştir

 * Ayarlanabilir ayaklıdır - Çelik mutfak masası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Çelik Mutfak Masası TA707BS:Sanayi tipi mutfak masalarından paslanmaz mutfak çalışma tezgahlarından olan bu çelik mutfak masası son derece kaliteli,sağlam ve güvenilirdir.Farklı ölçülerdeki çelik mutfak masası ihtiyaçlarınız için de bizi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok