x 


Çift Katlı Pizza Fırını

Çift Katlı Pizza Fırını:Çift katlı pizza fırını pizzacılarda,kafelerde,pizza restoranlarında pizza pişirmekte kullanılan son derece dayanıklı,güvenilir,kaliteli çift katlı pizza fırınıdır - Çift katlı pizza fırınıyla ilgili detaylı bilgi 0212 2370749
Çift Katlı Pizza Fırını EMP.5+5:Çift katlı pizza fırını pizzacılarda,kafelerde,pizza restoranlarında pizza pişirmekte kullanılan son derece dayanıklı,güvenilir,kaliteli çift katlı pizza fırınıdır.Çift katlı pizza fırını ile ilgili detaylı bilgi almak için ya da bu çift katlı pizza fırını haricinde diğer pizza fırını modellerimizle ilgili bilgi almak için de bize ulaşabilirsiniz - Çift katlı pizza fırını proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 52.925,40 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Çift Katlı Pizza Fırını EMP.5+5

 * Ebatlar; 890x810x760 mm - Çift katlı pizza fırını Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * İç ebatlar; 620x620x174 mm

 * Ağırlık; 115 kg - Çift katlı pizza fırını Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Net m3; 0.53

 * Güç kw; 9 - Çift katlı pizza fırını Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * 9 Kw / 3 Ph. 380 V güç

 * Dijital iç sıcaklık göstergesi - Çift katlı pizza fırını Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Her bir fırın için, ayarlanabilir üst ve alt ısı dereceleri

 * Refraktör pişirme taşı - Çift katlı pizza fırını Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ø 250 mm 5+5 pizza kapasitesi

Çift Katlı Pizza Fırını EMP.5+5:Çift katlı pizza fırını pizzacılarda,kafelerde,pizza restoranlarında pizza pişirmekte kullanılan son derece dayanıklı,güvenilir,kaliteli çift katlı pizza fırınıdır.Çift katlı pizza fırını ile ilgili detaylı bilgi almak için ya da bu çift katlı pizza fırını haricinde diğer pizza fırını modellerimizle ilgili bilgi almak için de bize ulaşabilirsiniz - Çift katlı pizza fırını Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (1)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

En Kaliteli Döner Taş Tabanlı Pizza Fırını Modelleri Elektrikle Çalışan En Ucuz Kubbeli Döner Pide Fırını Fiyatlarıyla Döner Taş Tabanlı Toptan Sveba Dahlen Lahmacun Fırınları Ankarada Perakende İnoksan Döner Taş Tabanlı Lahmacun Pizza Pide...

En Kaliteli Döner Taş Tabanlı Pizza Fırını Modelleri Elektrikle Çalışan En Ucuz Kubbeli Döner Pide Fırını Fiyatlarıyla Döner Taş Tabanlı Toptan Sveba Dahlen Lahmacun Fırınları Ankarada Perakende İnoksan Döner Taş Tabanlı Lahmacun Pizza Pide Fırını Fiyatı Kalitegaz Kampanyalı Döner Taş Tabanlı Pizza Pide Baklava Fırını Taşı Rezistansı Kabak Kulbu Camı Termostatı Yedek Parçası 0212 2974432

Devamını oku
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok