x 


Climaks Fırın Camı

Mekaş fırın camları Climaks yemek fırını camı kulpları ev tipi fırın camlarından 13.7x40.7 santimlik bu fırın camı Climaks ev tipi fırın fabrikası imalatı orijinal Climaks fırınlarda kullanılan kapak camı parçasıdır - Climaks fırın camı satış 0212 361458
Climaks Fırın Camı FC 13.7X40.7:Mekaş fırın camları Climaks yemek fırını camı kulpları ev tipi fırın camlarından 13.7x40.7 santimlik bu fırın camı Climaks ev tipi fırın fabrikası imalatı orijinal Climaks fırınlarda kullanılan kapak camı parçasıdır.Climaks ev tipi fırın kapak camında iki adet cam kulbu takmak için delik vardır - Ev tipi Climaks fırın kapısı camı satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 551,88 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Climaks Fırın Camı FC 13.7X40.7

Climaks Fırın Camı FC 13.7X40.7:Mekaş fırın camları Climaks yemek fırını camı kulpları ev tipi fırın camlarından 13.7x40.7 santimlik bu fırın camı Climaks ev tipi fırın fabrikası imalatı orijinal Climaks fırınlarda kullanılan kapak camı parçasıdır.Climaks ev tipi fırın kapak camında iki adet cam kulbu takmak için delik vardır - Ev tipi Climaks fırın kapısı camı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

DİKKAT:

 *** Climaks fırın camlarının takılması sırasındaki kasıntılı montaj, su dökülmesi/sıçraması benzeri ani sıcak soğuk farkları, alevle/ateşle teması ve vurma, çarpma gibi nedenlerle kırılmalar, patlamalar ve teknik sorunlar sebebiyle garantisi yoktur - Climaks fırın camı imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 *** Ayrıca Climaks fırın camlarının kargoyla taşınması riskli olup, gönderiler balonlu naylon+strafor+kartona sarılı olarak özenle yapılmakta olduğundan kargoda oluşabilecek hasarlardan kesinlikle firmamız sorumlu değildir - Climaks fırın camı üreticisi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Kırılma riskini daha da düşürmenin bir diğer yolu Climaks fırın camını kasalama; hem kasa ücreti hem de daha fazla kargo ücretine sebebiyet vermektedir - Climaks fırın camı imalatçısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 *** Climaks fırın camının alımından sonra müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız sizi arayıp kasalama ücreti veya kasımpaşadaki Climaks fırın camı bayisinden ürün teslimi hakkında bilgilendirecektir - Climaks fırın camı üreticisi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

*** KARGOYA TESLİM SÜRESİ: Isıya dayanıklı camlar sirkülasyonu çok hızlı ve anlık stok değişimi olan ürünlerdir. Genelde stok tutulmaya çalışılsa da aşırı yoğunluk sebebiyle kargoya teslimat süresini; buradan satın alınan ürünler için 10 iş günü (bazen stok mevcutsa siteden alınan ürünler anlık kargoya teslim edilebilmektedir); stok sorulan, daha erken teslimatı olur mu? sorulu ürünler içinse kargoya teslimatımızı 15 iş günü olarak düşününüz. Çünkü öncelikle siz sorarken; siteden satın alınan ürünler öncelikli olarak  teslimat sırasına girmektedir (kredi kartı veya nakit ödemeli). Yoğunluktan kaynaklı durum anlayışınız için teşekkür ederiz - Isıya dayanıklı cam imalatçısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok