x 


Çorba Isıtıcı

Çorba Isıtıcı SM 113-12 LT: Lokantalarda, açık büfelerde, restoranlarda çorba servislerinde çorbanın sıcak kalmasını sağlayan profesyonel endüstriyel 12 lt kapasiteli çorba ısıtıcısı modellerindendir. Üretimi 304 kalite paslanmaz çelik malzemeden yapılan elektrikli çorba potu fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı ısıtıcılı çorbalık fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu çorbayı sıcak tutan servis tenceresi bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir parlatılır sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi son derece kolaydır. Çorba ısıtıcısıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 6.996,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Çorba Isıtıcı SM 113-12 LT

* Ölçüler: 31x31x34,5 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 4,5 kg
* Rezistans Gücü: 800 W 220 V - 50 / 60 Hz
* Kapak: 304 Kalite Paslanmaz Çelik 290 mm
* Hazne: 304 Kalite Paslanmaz Tencere
* Hazne Ölçü: 220 x 200 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kazan yanlarında taşıma kulpları mevcuttur
* Ürün servis ekipmanıdır
* Çorbalık tenceresi , gövdeden ayrılabilir özelliğe sahip 304 kalite paslanmaz malzemedir
* Kullanım ve temizliği kolaydır. Yıkanabilir
* Isı termostadı sayesinde çorbanın istenilen sıcaklıkta kalmasını sağlayarak çorbanın tazeliği korunabilir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Çorba Isıtıcı SM 113-12 LT: Çorba ısıtıcı lokantalarda, restoranlarda, açık büfelerde çorba servislerinde ikramlarında çorbanın sıcak kalmasını sağlayan 12 litre kapasiteli paslanmaz çelik çorba ısıtıcıdır - Çorba ısıtıcı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok