x 


Çorba Potu

İmalatçısından en kaliteli çorba ısıtma potları modelleri büfelere köftecilere en uygun elektrikli çorba ısıtıcısı toptan hazneli termostatlı çorbalık satış listesi endüstriyel çorba ısıtma kazanı fiyatlarıyla lokanta tipi çorba ısıtıcısı potu satıcısı t
Çorba Potu ISI-C-01:Çorbacılarda termostatlı çorbalık aşevlerinde çorba ısıtıcısı ramazan çadırlarında çorba kazanı lokanta ve kantinlerde sıcak çorba servis potu olarak kullanıma uygun 9 litre kapasiteli çorba ısıtma makinasının ısı ayar termostat vardır.Tekli çorba potu haricinde farklı kapasite ve modellerdeki çorba ısıtıcısı ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz - Çorba potu proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 4.258,80 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Çorba Potu ISI-C-01

 * Çorba potu termostatlıdır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ayarlanabilir termostatıyla kazanı içerisindeki çorbanın sıcaklığını ayarlanan ısıda sabit tutar

 * Çorba sıcak tutma potu 2 yıl garantilidir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Çorba Potu ISI-C-01:Çorba potu restoranlarda,lokantalarda,açık büfelerde,dış mekanlarda soğuk havalarda çorba servislerinde ikramlarında çorbanın sıcak kalmasını sağlayan 9 litre kapasiteli çorba potudur - Çorba potu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok