x 


Davlumbaz Söndürücüsü

İmalatçısından en kaliteli davlumbaz söndürücüsü modellerinin en uygun toptan satış listesi fiyatlarıyla satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı fiyatı;0212 2370750
Davlumbaz Söndürücüsü 11A3GL:Otomatik yangın söndürücüleri davlumbaz söndürme sistemi modellerinden 3 galonluk davlumbaz söndürücüsünün imalatı 11 akışlı yapılmış olup üretiminde 2 davlumbaz kanalı yangın söndürme nozulu 1 havalandırma bacası yangını söndürme nozulu ve 8 ocak yangını söndürme fritöz alevi söndürme ızgara yangını söndürme nozulu kullanılmıştır.Ayrıca özel ölçülü davlumbaz söndürücüsü üretimi ve montajını da yapıyoruz - Davlumbaz söndürücüsü imalatı-montajı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 50.889,59 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Davlumbaz Söndürücüsü 11A3GL

- Davlumbaz söndürücüsü endüstriyel mutfaklardaki mutfak davlumbazlarında oluşabilecek olası yangını otomatik söndürme sistemidir - Davlumbaz söndürücüsü imalatı-montajı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Toplamda en fazla 11 akışla (yangın söndürme kimyasalı püskürtme başlığı) çalışabilen otomatik yangın söndürme sistemi modelidir
- Yangın esnasında yangın sıcaklığının algılanmasıyla tam otomatik olarak çalışan veya ihtiyaç halinde elle çalıştırılabilen otomatik yangın söndürme sistemidir - Davlumbaz söndürücüsü imalatı-montajı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Davlumbaz söndürücüsünün 3 galonluk yangın söndürme tüpü vardır
- Mutfak davlumbaz kanalı için 1 püskürtme nozulu, davlumbaz havalandırma bacası için 1 nozul ve davlumbaz altındaki cihazlar, ocaklar, fritözler için 8 püskürtme nozulu olmak üzere toplamda 11 nozulludur - Davlumbaz söndürücüsü imalatı-montajı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Davlumbaz söndürücüsü ortalama 1.5 metreye 7 metrelik davlumbaza göredir
- Fotoğrafta görülen davlumbaz söndürücüsünün resmi temsili olarak konulmuş olup (1 davlumbaz 3 cihaz için) fikir edinmeniz açısındandır, dikkate almayınız - Davlumbaz söndürücüsü imalatı-montajı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Davlumbaz söndürücüsü yangın çıkarma tehlikesi olan; elektrikle ve gazla çalışan bütün makinalardaki yangını söndürmede etkilidir

Bu davlumbaz söndürücüsü aşağıdaki bileşenlerden oluşturulmuştur; - Davlumbaz söndürücüsü imalatı-montajı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Yangın söndürme kimyasalının depolandığı ana tank (yangın söndürme tüpü)
- Yangın söndürme tüpündeki kimyasalı yangın mahalline nakleden boru tesisatı - Davlumbaz söndürücüsü imalatı-montajı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Alev almış cihazlara; yangına kimyasal püskürten yangın söndürücü başlıkları ile muhtemel alev alabilecek bölgelere kimyasal püskürten yangın söndürücü başlıkları
- Muhtemel yangını algılama sensörü - Davlumbaz söndürücüsü imalatı-montajı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Davlumbaz söndürücüsü sistemini elle çalıştırabilmek için acil elle yangın söndürücü boşaltma mekanizması

- Bu davlumbaz söndürücüsü yerli malı yangın söndürme sistemi olup, Türkiye'de % 100 Türk Mühendislerince tasarlanıp, üretilmiştir - Davlumbaz söndürücüsü imalatı-montajı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Davlumbaz söndürücüsü sisteminin montajı kolay olup, kurulmasından sonra elinize ayağınıza dolaşmaz, fazla yer gereksinimi yoktur
- İstanbul için; davlumbaz söndürücüsünün fiyatına montaj dahil olup montaj süresi; ödeme ve siparişin alınmasını takip eden en geç 1-3 hafta arasındadır - Davlumbaz söndürücüsü imalatı-montajı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Davlumbaz söndürücüsünün diğer şehirlere ve yurt dışı ihracatlarına yapılacak montajlarında; yol, iaşe, konaklama ve montaj bedeli alınacaktır
- Endüstriyel mutfak havalandırma davlumbazlarında söndürme sistemi olarak kullanılan bu profesyonel davlumbaz söndürücüsü 2 yıl garantili satılmakta olup, profesyonel davlumbaz söndürücüsü yedek parçaları 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. (Ücretsiz işçilik ve yedekparça garantisi Türkiye sınırları içerisinde geçerli olup, yurtdışına toplu satışı yapılan ürünler için; davlumbaz söndürücüsü gönderim paketi içeriğinde, kuruluşumuzun belirlediği ücretsiz genel yedekparça verilmektedir) - Davlumbaz söndürücüsü imalatı-montajı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Davlumbaz Söndürücüsü 11A3GL:Otomatik yangın söndürücüleri davlumbaz söndürme sistemi modellerinden 3 galonluk davlumbaz söndürücüsünün imalatı 11 akışlı yapılmış olup üretiminde 2 davlumbaz kanalı yangın söndürme nozulu 1 havalandırma bacası yangını söndürme nozulu ve 8 ocak yangını söndürme fritöz alevi söndürme ızgara yangını söndürme nozulu kullanılmıştır.Ayrıca özel ölçülü davlumbaz söndürücüsü üretimi ve montajını da yapıyoruz - Davlumbaz söndürücüsü imalatı-montajı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok