x 


Davlumbazlı Kömürlü Izgara

İmalatçısından en kaliteli kömürlü et balık ızgaraları modelleri tavuk kanat but pişirmeye en uygun davlumbazlı kebapçı ızgarası bacası üstünde toptan kömürlü ızgara fabrikası satış listesi köfteciler için kömürlü davlumbazlı köfte ızgarası fiyatlarıyla
Davlumbazlı Kömürlü Izgara MB17-3P:Köfteciler için kömürle pişirme yapan davlumbazlı kebapçı tipi ızgaradır.Ek ızgarası tavuk ızgarası kebapçı ızgarası ciğer ızgarası balıkçı ızgarası veya köfte ızgarası gibi kullanacağınız şekle göre pişirme ızgarasını yuvarlak demir milli oluklu kanallı veya düz pleytli olarak üretebiliriz.Kendinden davlumbazlı kömürle pişirim yapan kömürlü ızgaranın imalatında paslanmaz çelikten üretilmiş malzemeler kullanılmıştır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 26.070,50 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Davlumbazlı Kömürlü Izgara MB17-3P

Kebapçı Köfteci Balıkçı Tipi Kömür Izgaralı Mangal - Davlumbazlı Kömürlü Izgara

 * Kebapçılarda dürümcülerde balıkçılarda köftecilerde et ve et mamüllerini ızgara yapmak için kullanılan kendinden davlumbazlı kömürle pişirme yapan kebapçı ızgarasının imalatı 304 kalite paslanmaz çelikle yapılmıştır - Paslanmaz çelik kömürlü kebapçı tipi ızgaralı mangal satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kömürlü davlumbazlı ızgaranın yüksekliği ayarlanabilir rotil ayakları vardır

 * Kömürlü kebapçı ızgarasının duvara gelen tarafı kapalı olup üzerinde paslanmaz davlumbazı vardır - Paslanmaz çelik kömürlü kebapçı tipi ızgaralı mangal satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kebapçı ocağının üzerinde et pişirmeye uygun 3 parçalı ızgara olup sipariş esnasında bildirilmesi kaydıyla balık-tavuk-dürüm-köfte pişirmeye uygun ızgaraları ile imalatı yapılabilir

 * Ölçüleri 1500x600x1050 mm olup ağırlığı 140 kg.dır - Paslanmaz çelik kömürlü kebapçı tipi ızgaralı mangal satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Paslanmaz çelik kebapçı ızgarası haricinde özel ölçülü krom balıkçı ızgarası çelik köfteci ızgaralarının (1,2,3,4 ızgaralı) bakır çağ kebabı ocaklarının da imalatını yapıyoruz. İmalatçısından 1-1,5-2-2,5-3 metrelik her ölçüde endüstriyel et-balık-tavuk-köfteci mangalı imalatı telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Dikkat:Üzeri davlumbazlı olan kömürlü kebapçı tipi ızgaranın fotoğrafı ana hatları ile temsili olup, sadece ölçü farkından kaynaklı resim değişikliği vardır - Paslanmaz çelik kömürlü kebapçı tipi ızgaralı mangal satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Davlumbazlı Kömürlü Izgara MB17-3P:Kömürle pişirme yapan ızgarasını yuvarlak demirli milli oluklu kanallı veya pleyt şeklinde sipariş edebileceğiniz paslanmaz çelik davlumbazlı kömürlü ızgaranın standart üretimi oluklu saçlıdır - Paslanmaz çelik kömürlü kebapçı tipi ızgaralı mangal satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok