x 


Demonte Mutfak Tezgahı

Demonte Mutfak Tezgahı:Demonte mutfak tezgahları sökülüp takılabilir çelik masalar demonte et kesme tahtalı çalışma tezgahları hastane tipi inox demonte tezgahlar mermer tablası olan hamur açma masaları kimya fabrikaları için aside dayanıklı demonte inok
Demonte Mutfak Tezgahı TA609DS:Demonte mutfak tezgahları sökülüp takılabilir çelik masalar demonte et kesme tahtalı çalışma tezgahları hastane tipi inox demonte tezgahlar mermer tablası olan hamur açma masaları kimya fabrikaları için aside dayanıklı demonte inoks tablalı çalışma tezgahlarından bu demonte mutfak tezgahı kolay sökülen ve takılması nakliyesi kolay depolaması kolay olan monte edilebilir demonte edilip sökülebilir paslanmaz mutfak tezgahıdır - Sökülebilir demonte mutfak tezgahı satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 11.400,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Demonte Mutfak Tezgahı TA609DS

Sanayi Tipi Mutfaklara Demonte Mutfak Masası - Demonte Mutfak Tezgahı

 * Demonte mutfak tezgahının imalatı paslanmaz krom çelikten yapılmıştır - Sökülebilir demonte mutfak tezgahı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Endüstriyel çalışma tezgahının imalatı demonte edilebilir şekildedir

 * Kolisiyle taşınır, montajı kolaydır - Sökülebilir demonte mutfak tezgahı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Sökülebilir takılabilir olması sebebiyle nakliyesi depolaması rahattır

 * Demonte mutfak tezgahının alt tarafında taban rafı vardır - Sökülebilir demonte mutfak tezgahı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Yüksekliği ayarlanabilir rotil ayaklıdır

 * Paslanmaz endüstriyel mutfak çalışma tezgahının ölçüleri 900x600x850 mm olup ağırlığı 27 kg.dır - Sökülebilir demonte mutfak tezgahı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Dikkat:Demonte mutfak tezgahının fotoğrafı ana hatları ile temsili olup, sadece ölçü farkından kaynaklı resim değişikliği vardır - Sökülebilir demonte mutfak tezgahı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Standart üretim demonte mutfak paslanmaz çalışma tezgahının haricinde özel ölçülü krom çelik tezgahlı demonte çalışma masaları (1,2,3,4 ara raflı) sırtlı et kesme levhalı et açma hazırlık tezgahlarının raflı hamur-yufka açma tezgahlarının da imalatını yapıyoruz. İmalatçısından 1-1,5-2-2,5-3 metrelik her ölçüde endüstriyel çalışma tezgahı, sebze et hamur hazırlık tezgahları, demonte mutfak tezgahı imalatçısı telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Demonte Mutfak Tezgahı TA609DS:Demonte mutfak tezgahları sökülüp takılabilir çelik masalar demonte et kesme tahtalı çalışma tezgahları hastane tipi inox demonte tezgahlar mermer tablası olan hamur açma masaları kimya fabrikaları için aside dayanıklı demonte inoks tablalı çalışma tezgahlarından bu demonte mutfak tezgahı kolay sökülen ve takılması nakliyesi kolay depolaması kolay olan monte edilebilir demonte edilip sökülebilir paslanmaz mutfak tezgahıdır - Sökülebilir demonte mutfak tezgahı satışı  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok