x 


Derin Sote Tavası

İmalatçısından derin sote tavası modelleri sote tavası fabrikası fiyatı üreticisinden toptan yapışmaz tava satış listesi alüminyum tava fiyatları çelik tava satıcısı
Derin Sote Tavası A 108DS 20: Derin sote tava yemeklerinizde size yardımcı ergonomik tasarımıyla ve alüminyum gövdesiyle uzun ömürlüdür. Ürünle ilgili sorularınızı yorumlarda yazabilirsiniz fabrikasından cevaplanacaktır.proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 810,04 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Derin Sote Tavası A 108DS 20

Abm Advanced Pro Tava Serisinden derin yuvarlak sote tava alüminyum gövdesiyle dayanıklı gövdeye AG2 alaşımla perçinlenmiş 304 paslanmaz çelik sapıyla uzun ömürlüdür.

ÜRÜN TANIMI

*3,5 mm ideal gövde kalınlığı, iç yüzeyde uygulanan profesyonel yapışmaz kaplama, zımparalı alüminyum dış yüzey, gövdeye özel alaşım perçinlerle sabitlenmiş ergonomik ve paslanmaz çelik boru saplara sahip bu seri, profesyonellerin tercihlerinin başında gelmektedir.
*İndüksiyon hariç tüm ocak türlerine uygundur.
*Çizilmeye karşı dayanıklı
*PFOA gibi zararlı maddeler içermez Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

KULLANIM VE BAKIM ÖNERİLERİ

*İlk kullanımdan önce kaplamanın tüm yüzeyini ılık deterjanlı su ile yıkayıp kurutunuz.
*Metal kaşık ve kesici aletler kullanmayınız. Tahta ve plastik türü karıştırıcılar tercih ediniz.
*Ürünü yüksek ateşte kullanmayınız. En verimli pişirme sonucunu kısık ve orta ateşte alabilirsiniz. Böylece ürününüz zarar görmeyecektir.
*Ürününüzü eğer içerisinde bir şey yoksa uzun süre ocak üstünde bırakmayınız, fazla ısınma boyaya ve kaplamaya (PTFE) zarar verir.
*Ürününüzü ani ısı değişimlerine maruz bırakmayınız.
*Ürün içinde yağ yakmamaya dikkat ediniz.
*Bulaşık makinesinde yıkamayınız.
*Ürünü yıkarken bulaşık teli ve sert bulaşık tozu kullanmayınız. Sıvı veya krem deterjan kullanınız.
Bu önlemler ürünün ömrünü uzatır. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 
 
 
 
 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok