x 


Dondurma Kaşıklığı

İmalatçısından İndirimli Dondurma Kaşıklığı Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Dondurma Kaşıklığı Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Dondurma Kaşıklığı Kullanışlı ekonomik end
Dondurma Kaşıklığı OZB-6002
Özellikleri / Malzemesi Dondurma Kaşıklığı 12x9 cm olarak üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Dondurma Kaşığı kabı modelleri fiyatları, toptan Dondurma Kaşıklığı çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 263,44 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Dondurma Kaşıklığı OZB-6002  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Dondurma Kaşıklığı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ebat: 12 cm

Derinlik: 9 cm

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Dondurma Kaşıklığı fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Dondurma Kaşıklığı modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Dondurma Kaşıklığı fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Dondurma Kaşıklığı alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok