x 


Döner Ocağı

İmalatçısından en kaliteli döner ocakları modelleri büfelerde döner pişirmeye en uygun döner ocağı toptan tüp gazlı döner ocağı satış listesi büfeler için 5 radyanlı döner ocağı fiyatlarıyla doğalgazla çalışan döner ocağı satışı 0212 2370750
Döner Ocağı D10 :Kullananların tavsiyesi döner çevirme ocağı modellerinin üreticisinden uygun satış fiyatlarıyla gazla çalışan et döner ocağı toptan ucuz fiyat listesi tavuk döner pişirme ocağı teknik şartnamesi telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 23.535,60 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Döner Ocağı D10

5 Radyanlı Gazlı Döner Ocağı - Döner Ocağı

* Üzerinde yanıcı 5 döner radyanı olan gazlı döner ocağı tüpgazla çalışır - Döner ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Paslanmaz çelik gövdeli gazlı döner ocağının radyanları gayet kalitelidir, dayanıklıdır
* Döner takma kapasitesi 60 kg.dır
* Tüpgazlı döner ocaklarını kesinlikle 500 lük dedantörlerle kullanınız
* Gazlı döner ocağı 2 yıl garantili olarak satılmaktadır. Gazlı döner ocağının parçaları; çevirme motoru döner radyanı gaz musluğu ve döner ocağı şişi gibi parçaları yedekparça deposunda 15 yıl süreyle stokludur - Döner ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ayrıca böyle bir gazlı döner ocağınız zaten var ve arızalı ise; tecrübeli gazlı döner ocağı tamircisi tarafından her marka gazlı döner ocağı tamiri gazlı döner ocağı bakımı servisi ve gazlı döner ocağı yedek parçalarının Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Döner Ocağı D10 :Tüpgazla çalışan bu gazlı döner ocağı basit ve kullanışlı bir döner ocağıdır. Döner ocağı kolay arıza vermez,kolayca döner pişirip döner servisi yapmanızı sağlar.Gazlı döner ocağı dayanıklı olup döner pişirme radyanları piyasadaki en kaliteli radyanlardır - Döner ocağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok