x 


Düz Seramik Yüzeyli Izgara

Profesyonel yumurta pişirme, tost, et, tavuk, sebze, balık ızgara makinesi modelleri kaliteli ekonomik düz seramik yüzeyli yapışmaz ızgara fiyatları cafe ve büfe tipi düz yüzeyli ızgara teknik şartnamesi uygun düz seramik yüzeyli ızgara fiyatı
Düz Seramik Yüzeyli Izgara SP 300:Farklı yiyeceklerin kokularını ve tatlarını birbirine karışmasını önleyen profesyonel endüstriyel düz seramik cam yüzeyli ızgara modellerindendir. Üretimi kaliteli malzemeden yapılan düz yüzeyli ızgara makinesi fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı yumurta, et, balık ızgarası fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu yapışma yapmayan seramik yüzeyli ızgara bakımı nasıl yapılır yağ sıçratmadan kullanılır temizlenir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi son derece kolay ve rahattır. Düz cam seramik yüzeyli ızgarayla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 47.945,04 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Düz Cam Seramik Yüzeyli Yumurta Et Tavuk Balık Izgarası SP 300

* Isı tüm yüzeye eşit bir şekilde dağılır ve tost, sandviç, yumurta, et, balık, sebze vb. yiyecekleriniz eşit derecede pişer
* Şok direnci sayesinde yapışma yapmaz
* Kokular ve tatları bir sonraki pişireceğiniz yiyeceklerle karıştırmaz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Yüksek verimli yalıtım sistemi sayesinde enerji tasarrufu sağlar
* 400°C sıcaklığa hızlı bir şekilde ulaşır, makinenin ısınmasını beklemezsiniz
* Isı ayarına göre ürünlerin içini yumuşak bırakıp, dış yüzeyini çıtır yapar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Temizliği son derece kolay ve zahmetsizdir
* Ayarlanabilir Sıcaklık Aralığı: 120°C - 400°C
* Pişirme yüzeyi: No2 280x440 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Frekans: 50/60 Hz
* Voltaj: 230 V - 1N / 400 V - 3N
* Elektrik gücü: 5 kW Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Maksimum sıcaklık: 400°C
* Ölçüler (gxdxy): 693x654x129 mm
* Ağırlık: 17 kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Cafelerde, büfelerde kullanılan bu profesyonel düz seramik yüzeyli ızgara 2 yıl garantili satılmakta olup, yedek parçaları (pleyti v.b. düz yüzeyli ızgara parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal düz cam seramik yüzeyli ızgara yedek parçaları satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Ayrıca elinizde böyle bir ızgara var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli tamircilerden oluşan teknik servisimize ızgara bakımını, tamirini ve servisini yaptırabilir, yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel seramik yüzeyli ızgara bakımı, onarımı, servis ve parça satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Düz Seramik Yüzeyli Izgara SP 300:Yüksek pişirme derecesi ve maksimum dereceye kısa sürede ulaşması özelliğiyle pratik ve hızlı yumurta, et, balık, sebze, tost, tavuk pişirme ızgarası çeşitlerinden düz cam seramik yüzeyli ızgaranın imalatı profesyonel üretimi kaliteli malzemelerle yapılmış kullanışlı, şok direnci sayesinde yiyecekleri ızgaraya yapıştırmayan, etlerinizin dışını mühürleyip içini sulu ve yumuşak bırakan, farklı yiyeceklerin kokularını birbirine karıştırmayan ve eşit pişirme imkanı sağlayan düz seramik yüzeyli ızgara modelidir - Düz seramik yüzeyli ızgara satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok