x 


El Dezenfektanı

İmalatçısından en kaliteli el dezenfektanları modelleri koronavirüsleri temizlemeye en uygun el dezenfektanı toptan alkol bazlı dezenfektan sıvısı satış listesi 5 litrelik bidonda el dezenfektanı solüsyonu fiyatlarıyla endüstriyel dezenfektan satıcısı
El Dezenfektanı RK KH 801-5:Mikropları öldürmek için yeterli alkol oranına sahip tam koruma sağlayan profesyonel el dezenfektanı 5 litrelik çeşitlerindendir.Üretiminde özel bileşenler kullanılan el dezenfektanı fiyatları ekonomiktir.Kullanımı el dezenfekte kurallarına uygun yapıldığında ürünümüz fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar.Çoğu müşterimizin sorduğu el dezenfektanı nasıl kullanılır eller temizlenir mikrop ve bakterilerden nasıl korunulur sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi mikroplardan arınması son derece kolaydır.El dezenfektanıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 485,76 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

El Dezenfektanı KH 801-5

* Eller için uygun değerlere sahip alkol bazlı el hijyeni sağlama maddesidir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* El dezenfektanı su kullanılmadan; doğrudan kuru ellere uygulanabilir
* Anlık kirlenmelere hızlı dezenfeksiyon çözümü üretir
* Profesyonel el dezenfektanı; bakterileri, mikropları, virüsleri öldürür, temizler - Alkol bazlı dezenfeksiyon solüsyonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Covid-19 Koronavirüsü için de etkilidir
* El dezenfektanının bileşimi % 40-60 isopropil alkoldür
* Bir bidonda 5 litre el dezenfektanı olup, fiyatları 5 lt.lik dezenfektan bidonu için yazılmıştır

El Dezenfektanı KH 801-5:Sağlığınızı korumak için ister ofis işyerlerinizde ister evinizde gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz endüstriyel el dezenfektanları çeşitlerinden 5 litrelik bidonlanmış el dezenfektanının imalatı profesyonel el temizleyici dezenfektanları fabrikası tarafından üretimi yapılmış ellerdeki bakterileri virüsleri mikropları öldürücü el temizleme dezenfektanıdır - El dezenfektanı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok