x 


Endüstriyel Bulaşık Makinası Yıkama Kolu

İmalatçısından en kaliteli bulaşık makinası yıkama kolları modelleri eski tip maksan 500-1000 tabaklık bulaşık makinelerine en uygun yıkama kolu fıskiyesi toptan alveo bulaşık makinalarına uyumlu bulaşık yıkama kolu satış listesi 500-1000 tabaklık bulaşı
Endüstriyel Bulaşık Makinası Yıkama Kolu 500-1000 KOL:Yemekhane bulaşık makinaları için profesyonel yıkama kolu fiyatları maksan bulaşık makinasında kullanıma uygun kaliteli ekonomik bulaşık yıkama pervanesi modelleri alveo giyotin bulaşık makinaları için fıskiyeli 1000 tabaklık endüstriyel bulaşık makinası yıkama kolu yedek parçası sanayi tipi bulaşık makinelerinde yıkama işini yapan fıskiyeli bulaşık makinası yıkayıcı kolu fiyatı özellikleri tamiri tabak yıkama makinası pervanesi bakımı temizliği nasıl yapılır toptan fiyatlı endüstriyel bulaşık makinesi yıkama durulama kolları fabrikası catering-yemek fabrikası tipi bulaşık makinesi yıkama kolu nasıl sökülür temizlenir takılır değiştirilir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 1.410,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Endüstriyel Bulaşık Makinası Yıkama Kolu 500-1000 KOL

500 ve 1000 Tabaklık sanayi tipi bulaşık makinalarında yıkama yapan koldur - Giyotin bulaşık makinası yıkama parçası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Endüstriyel bulaşık makinası yıkama kolu üzerinde 4 adet sağda 4 adet solda toplamda 8 adet su püskürtme memesi vardır
Yıkama kolundaki yıkama fıskiyeleri çıkartılarak temizlenebilir
Bulaşık makinası tek yıkama pervanesi kaliteli plastikten üretilmiştir - 500 tabaklık tabak yıkama makinesi yıkama pervanesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Uyumlu olduğu bulaşık makinası modelleri;
500 tabaklık alveo bulaşık makinası yıkama kolu eski model 1000 tabaklık maksan bulaşık makinesi yıkama pervanesi set altı 500 tabaklık maksan bulaşık makinası yıkama kolu giyotin tip 1000 tabaklık alveo tabak bardak tepsi yıkama makinası kolu parçasıdır - Sanayi tipi 1000 tabaklık makina yıkama kolu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Endüstriyel Bulaşık Makinası Yıkama Kolu 500-1000 KOL:Yemekhane bulaşık makinesi yıkama kolları modellerinden eski model maksan-alveo markalı 500 ve 1000 tabaklık bulaşık makinalarına uyumlu yıkama kolunun imalatı profesyonel endüstriyel bulaşık makinası yıkama pervaneleri fabrikası üretimi kaliteli malzemeler ve işçilikle yapılmış alveo-maksan bulaşık makinası yıkama kolu yedek parçasıdır - 1000 tabaklık maksan-alveo bulaşık makinesi yıkama kolu pervanesi parçacısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok