x 


Endüstriyel Bulaşık Makinesi

Bulaşık bardak tabak çatal kaşık tabldot yıkama makinelerinden bu endüstriyel bulaşık makinesi son derece kaliteli ve tasarruflu bir makinedir - Endüstriyel bulaşık makinesi satış telefonu 0212 2370749
Endüstriyel Bulaşık Makinesi DW2000DL:Bulaşık bardak tabak çatal kaşık tabldot yıkama makinelerinden bu konveyörlü model endüstriyel bulaşık makinesi son derece kaliteli ve tasarruflu bir makinedir - Endüstriyel bulaşık makinesi proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 384.218,09 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Endüstriyel Bulaşık Makinesi DW2000DL

- Tip; Konveyörlü - Endüstriyel bulaşık makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- 125 Sepet /saat 2000 tabak
- Sol giriş; çift hızlı + kurutmalı
- Gövde, şase, panel ve ısıtıcı boyler yüksek kaliteli paslanmaz çeliktir
- Yıkama tankı otomatik olarak dolar ve sabit seviye kontrollüdür - Endüstriyel bulaşık makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- İleri geri hareket edip sepetleri çekerek götüren bir sisteme sahiptir
- Sistem kolay, hızlı, güvenilir, ekonomik ve pratiktir
- Mükemmel yıkama ve durulama aksiyonu için yıkama ve durulama sıcaklıkları otomatik olarak iki bağımsız termostatla kontrol edilir
- Elektrikli elemanlar ve kablolar uluslar arası standartlara uygundur - Endüstriyel bulaşık makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Tüm parçalara kolayca ulaşılarak, çabuk ve etkin çalışma için kontrol edilebilir
- 55°C'de tam otomatik yıkama ve kesintisiz çalışma
- Sıcak su ile durulama işlemi 80-85°C'de yapılır
- Kontrol akımı 24 V olup, kullanım süresince emniyeti temin eder - Endüstriyel bulaşık makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Kapı emniyet butonlu
- Opsiyonel: otomatik parlatıcı dağıtıcı, deterjan dağıtıcı, giriş-çıkış tezgahı, çıkış tezgahında durdurma svici
- Güç(kW): 36395
- Ebat(cm): 236x70x190 cm - Endüstriyel bulaşık makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Endüstriyel Bulaşık Makinesi DW2000DL:Bulaşık bardak tabak çatal kaşık tabldot yıkama makinelerinden bu konveyörlü model endüstriyel bulaşık makinesi son derece kaliteli ve tasarruflu bir makinedir - Endüstriyel bulaşık makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok