x 


Et Kıyma Çekme Makinesi

İmalatçısından en kaliteli et kıyma çekme makineleri modellerinin en uygun toptan satış listesi fiyatlarıyla satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı fiyatı;0212 2370759
Et Kıyma Çekme Makinesi OHE.EK.1201:Saatlik et kıyma çekme kapasitesi 90 kg olan bu et kıyma çekme makinesi son derece kaliteli sağlam ve güvenilirdir - Et kıyma çekme makinesi proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 16.770,60 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Et Kıyma Çekme Makinesi OHE.EK.1201

* 12 no et kıyma makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Motor gücü: 0.37 kW
* Enerji: 220V
* Ağırlık: 30 kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ölçüler: 28x58x32 cm
* Kapasite: 90 kg / saat
* Döküm üzerine nikelaj kaplıdır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Gıdanın temas ettiği bölgelerde paslanmaz özelliği yoktur
* Eti ezmeden kıyma haline getirme özelliği
* Acil durumlarda kullanılan acil stop butonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Et Kıyma Çekme Makinesi OHE.EK.1201:Saatlik et kıyma çekme kapasitesi 90 kg olan bu et kıyma çekme makinesi son derece kaliteli sağlam ve güvenilirdir - 12'lik et kıyma çekme makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok