x 


Filtre Kahve Değirmeni

İmalatçısından en kaliteli filtre kahve değirmenleri modellerinin en uygun toptan satış listesi fiyatlarıyla satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı fiyatı;0212 2370759
Filtre Kahve Değirmeni NO 04:Endüstriyel kullanıma uygun kahve öğütme çekirdek kahve parçalama değirmenlerinden olan bu filtre kahve değirmeni 1 kg çekirdek hazne kapasitelidir - Filtre kahve değirmeni proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 63.804,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Filtre Kahve Değirmeni NO 04

 - Ölçüler; 220x320x700 mm - Filtre kahve değirmeni Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Çekirdek hazne kapasitesi; 1 kg

 - Elektrik bağlantısı; 220 V ~ 1N

 - Güç; 600 W - Filtre kahve değirmeni Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - 63,5 mm bıçak çapı

 - 70,4 dB çalışma sesi

 - 1500 RPM - Filtre kahve değirmeni Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Ortalama üretim kapasitesi: 14 kg/saat

 - Alüminyum gövde

 - Renk: Siyah

 - Ağırlık: 18 kg - Filtre kahve değirmeni Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Filtre Kahve Değirmeni NO 04:Endüstriyel kullanıma uygun kahve öğütme çekirdek kahve parçalama değirmenlerinden olan bu filtre kahve değirmeni saatte 14 kiloya kadar filtre kahve öğütebilmektedir - Filtre kahve değirmeni Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok