x 


Fırın Camı

İmalatçısından kaliteli fırın camları modelleri climaks fırın camı fabrikası fiyatı üreticisinden toptan sanayi tipi fırın camı satış listesi ankastre fırın kapak camı fiyatlarıyla fırın kapağı camı satıcısı kampanyalı
Fırın Camı Çeşitleri Üreticisi FC 21X41: Set üstü fırın camları fırın yedek parçalarından ev tipi fırın camının imalatı ev tipi fırınların ısısına dayanıklı olarak yapılmış olup kaliteli fırın camı modellerindendir. Ev tipi fırın camları haricinde endüstriyel fırın camları mikrodalga fırın camları sanayi tipi fırınların yedek parçaları da mevcuttur - Fırın camı satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 770,81 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Fırın Camı FC 21X41

Fırın Camı FC 21X41:Set üstü fırın camları fırın yedek parçalarından ev tipi fırın camının imalatı ev tipi fırınların ısısına dayanıklı olarak yapılmış olup kaliteli fırın camı modellerindendir. Ev tipi fırın camları haricinde endüstriyel fırın camları mikrodalga fırın camları sanayi tipi fırınların yedek parçaları da mevcuttur - Fırın camı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

DİKKAT:

 *** Fırın camlarının takılması sırasındaki kasıntılı montaj, su dökülmesi/sıçraması benzeri ani sıcak soğuk farkları, alevle/ateşle teması ve vurma, çarpma gibi nedenlerle kırılmalar, patlamalar ve teknik sorunlar sebebiyle garantisi yoktur - Fırın camı imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 *** Ayrıca fırın camlarının kargoyla taşınması riskli olup, gönderiler balonlu naylon+strafor+kartona sarılı olarak özenle yapılmakta olduğundan kargoda oluşabilecek hasarlardan kesinlikle firmamız sorumlu değildir - Fırın camı üreticisi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Kırılma riskini daha da düşürmenin bir diğer yolu fırın camını kasalama; hem kasa ücreti hem de daha fazla kargo ücretine sebebiyet vermektedir - Fırın camı imalatçısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 *** Fırın camının alımından sonra müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız sizi arayıp kasalama ücreti veya kasımpaşadaki fırın camı bayisinden ürün teslimi hakkında bilgilendirecektir - Fırın camı üreticisi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

*** KARGOYA TESLİM SÜRESİ: Isıya dayanıklı camlar sirkülasyonu çok hızlı ve anlık stok değişimi olan ürünlerdir. Genelde stok tutulmaya çalışılsa da aşırı yoğunluk sebebiyle kargoya teslimat süresini; buradan satın alınan ürünler için 10 iş günü (bazen stok mevcutsa siteden alınan ürünler anlık kargoya teslim edilebilmektedir); stok sorulan, daha erken teslimatı olur mu? sorulu ürünler içinse kargoya teslimatımızı 15 iş günü olarak düşününüz. Çünkü öncelikle siz sorarken; siteden satın alınan ürünler öncelikli olarak  teslimat sırasına girmektedir (kredi kartı veya nakit ödemeli). Yoğunluktan kaynaklı durum anlayışınız için teşekkür ederiz - Isıya dayanıklı cam imalatçısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (4)

1 oy üzerinden 5 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Simfer M4207 fırın camı ve köşe menteşeleri varmı varsa fiyat alabilirmiyim.

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

İbrahim Bey Merhaba. İstemiş olduğunuz ürünler elimizde olmadığından üzülerek yardımcı olamıyoruz. Sağlıkla kalın. https://www.mutfakmerkezi.com

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Merhaba; Ben Luxell Lx-3675 Usta Börekçi Yeşil Düğmeli Mini Fırın Ön camı aramaktayım. Ebatları 28X45 Cm. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Kolaylıklar diliyorum.

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Merhaba ,

28X45 Cm ölçülerinde düz boyasız delik ve vida yeri olmaksızın imalatını yapmaktayız fiyat hakkında detaylı E-mail adresinize gönderilmiştir.

Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok