x 


Fırın Kızartma Kurutma Sepeti

İmalatçısından en kaliteli fırın kızartma kurutma sepeti modelleri en uygun fırın paslanmaz kızartma kurutma teli fabrikası üreticisinden toptan fırın kızartma kurutma sepeti satış listesi fırın sebze meyve kurutma basketi fiyatlarıyla
Fırın Kızartma Kurutma Sepeti FSP 32X53X5 1/1:Profesyonel endüstriyel fırın kızartma kurutma sepeti modellerindendir.Üretimi kaliteli yapıldığından fırın sebze meyve kurutma teli fiyatları ekonomiktir.Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı yanmaz yapışmaz sanayi tipi fırın kızartma basketi fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar.Çoğu müşterimizin sorduğu fırın kızartma kurutma sepeti bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi son derece kolaydır.Fırın kızartma kurutma sepeti ile ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 3.934,39 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Fırın Kızartma Kurutma Sepeti FSP 32X53X5 1/1

* Paslanmaz Çelik Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Boyutu 32 x 53 x 5 cm
* Sebze,meyve,balık kızartma-kurutma yapılabilir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* İstenilen ölçülerde üretimi yapılabilmektedir 

Fırın Kızartma Kurutma Sepeti FSP 32X53X5 1/1:Restoran lokanta otel tip fırın kızartma kurutma sepeti çeşitlerinden paslanmaz fırın sebze meyve kurutma sepetinin imalatı profesyonel fırın kızartma kurutma telleri fabrikası üretimi kaliteli malzemelerle yapılmış kullanışlı akla gelebilecek her türlü sebze meyve ve hatta balık kurutmak için çelik fırın kızartma kurutma sepeti modelidir - fırın kızartma kurutma sepeti satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

 

 

 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok