x 


Fırın Yedek Parçaları

İmalatçısından en kaliteli fırın yedek parçaları modellerinin en uygun toptan satış listesi fiyatlarıyla satıcısı telefonu 0212 2974432 Ayrıca kampanyalı fırın yedek parçaları fiyatı;0212 2974432
Fırın Yedek Parçaları FC 276:Fırın yedek parçaları - Fırın camlı kapak iç kısmı fırınlarda kullanılan bu parça fırınların kapağının camlı iç kısmı olarak kullanılmaktadır.Fırın kapağının iç kısmı ve diğer fırın yedek parçaları satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 3.276,38 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Fırın Yedek Parçaları FC 276

Fırın Yedek Parçaları FC 276:Fırın yedek parçaları - Fırın camlı kapak iç kısmı fırınlarda kullanılan bu parça fırınların kapağının camlı iç kısmı olarak kullanılmaktadır.Fırın kapağının iç kısmı ve diğer fırın yedek parçaları satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

DİKKAT:

 *** Fırın camlarının takılması sırasındaki kasıntılı montaj, su dökülmesi/sıçraması benzeri ani sıcak soğuk farkları, alevle/ateşle teması ve vurma, çarpma gibi nedenlerle kırılmalar, patlamalar ve teknik sorunlar sebebiyle garantisi yoktur - Fırın camı imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 *** Ayrıca fırın camlarının kargoyla taşınması riskli olup, gönderiler balonlu naylon+strafor+kartona sarılı olarak özenle yapılmakta olduğundan kargoda oluşabilecek hasarlardan kesinlikle firmamız sorumlu değildir - Fırın camı üreticisi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Kırılma riskini daha da düşürmenin bir diğer yolu fırın camını kasalama; hem kasa ücreti hem de daha fazla kargo ücretine sebebiyet vermektedir - Fırın camı imalatçısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 *** Fırın camının alımından sonra müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız sizi arayıp kasalama ücreti veya kasımpaşadaki fırın camı bayisinden ürün teslimi hakkında bilgilendirecektir - Fırın camı üreticisi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

*** KARGOYA TESLİM SÜRESİ: Isıya dayanıklı camlar sirkülasyonu çok hızlı ve anlık stok değişimi olan ürünlerdir. Genelde stok tutulmaya çalışılsa da aşırı yoğunluk sebebiyle kargoya teslimat süresini; buradan satın alınan ürünler için 10 iş günü (bazen stok mevcutsa siteden alınan ürünler anlık kargoya teslim edilebilmektedir); stok sorulan, daha erken teslimatı olur mu? sorulu ürünler içinse kargoya teslimatımızı 15 iş günü olarak düşününüz. Çünkü öncelikle siz sorarken; siteden satın alınan ürünler öncelikli olarak  teslimat sırasına girmektedir (kredi kartı veya nakit ödemeli). Yoğunluktan kaynaklı durum anlayışınız için teşekkür ederiz - Isıya dayanıklı cam imalatçısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (5)

2 oy üzerinden 5 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Bunlar varsa tam adres alabilirmiyim

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Kolay gelsin Arçelik 9540 H DG modeline ait iç cam ve bunu yapıltıracak malzeme varımdır acaba

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Merhaba. Öncelikle üretim bölümümüz 15 günlük bir tatil sürecindedir. Ödemesi alınan camlar ancak 15 gün sonra işleme alınacaktır. Şablon yazımız şu şekildedir; Orijinal Arçelik 9540HDG fırın camı elimizde mevcut değildir.
Fakat orijinali olmayan...

Merhaba. Öncelikle üretim bölümümüz 15 günlük bir tatil sürecindedir. Ödemesi alınan camlar ancak 15 gün sonra işleme alınacaktır. Şablon yazımız şu şekildedir; Orijinal Arçelik 9540HDG fırın camı elimizde mevcut değildir.
Fakat orijinali olmayan fırın camlarının imalatını; teknik çizimli ölçüleriyle beraber verildiği takdirde yapabiliyoruz.
Özel üretim ısıya dayanıklı camlarımızın üzerinde delik, baskı vb. şeyler yoktur; sadece ısıya dayanıklı düz cam şeklindedir.
Bu şekilde bir fırın camının imalatının yapılmasını istiyorsanız, detaylı ölçülendirilmiş teknik çiziminizi servis@mutfakmalzemeleri.com adresine gönderebilirsiniz.
Lütfen unutmayınız; sizin için özel üretimi yapılan ve iadesi alınamayacak olan fırın camı; çizip gönderdiğinizin aynısı olacaktır
Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Devamını oku
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Merhaba 57.7 43cm firin cami lazım

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Merhaba Abbas bey, istemiş olduğunuz 57,7x43 cm fırın camı özel olarak imalatını yapmaktayız. İletişim bilgilerinizi gönderebilirseniz detaylı olarak bilgi verebiliriz. Ayrıca fırın camları ile ilgili sorularınızı 0212 2536412 - 0212 2974432 -...

Merhaba Abbas bey, istemiş olduğunuz 57,7x43 cm fırın camı özel olarak imalatını yapmaktayız. İletişim bilgilerinizi gönderebilirseniz detaylı olarak bilgi verebiliriz. Ayrıca fırın camları ile ilgili sorularınızı 0212 2536412 - 0212 2974432 - 0212 3614581 numaralı telefondan sorabilir veya bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla

Devamını oku
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok