x 


Gemi Tipi Kıyma Makinası

İmalatçısından en kaliteli gemi tipi 60 hz kıyma makinası modelleri en uygun fiyatlarla gemi tipi kıyma çekme makinası toptan gemi tipi kıyma makinası satış listesi gemi tipi kıyma makinası indirimli fiyatlarıyla gemi tipi kıyma makinası satıcısı telefon
Gemi Tipi Kıyma Makinası OHE.EK.2201: Yolcu gemileri için profesyonel gemi tipi kıyma makinası fiyatları 60 herz elektrikle kullanıma uygun kaliteli ekonomik gemi tipi kıyma makinesi modelleri gemi elektriğiyle çalıştırmak için gemi tipi endüstriyel kıyma makinası yedek parçası askeri gemilerde kullanılan 22 numaralı gemi tipi kıyma makinası fiyatı özellikleri tamiri sanayi tipi gemiler için kıyma makinası bakımı temizliği nasıl yapılır 60 Hz.lik gemi tipi kıyma makinası nasıl sökülür takılır değiştirilir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 19.944,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Gemi Tipi Kıyma Makinası OHE.EK.2201

* 22 Nolu gemilerde kullanıma uygun kıyma makinesi modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Eti ezmeden, suyunu çıkarmadan ve besin değerlerini kaybetmeden kıyma haline getirir

* 18-10 Cr-Ni paslanmaz krom çelik dış gövdelidir

* Boğazı, bileziği, kıyma çekme helezonu döküm üzerine nikelaj kaplıdır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Güvenlik amaçlı el koruma özelliğine sahiptir

* Makineye et sıkıştığı anda 2 saniye geri çalıştırabilme özelliği vardır

* Acil durumlarda kullanılan acil stop durdurma butonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Motor gücü: 1.1 kW

* Enerji: 220 Volt

* Frekans değeri: 60 Hz (gemi elektriği frekansı) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Ağırlık: 65 kg

* Kapasite: 450 kg/saat

* Ölçüler: 34x82x39 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Hijyenik kolay bakım, kolay montajlıdır

* CE direktiflerine uygun olarak üretilmiştir

* Profesyonel 22'lik gemi tipi kıyma çekme makinesi 2 yıl garantili satılmakta olup, yedek parçaları (motoru, helezonu, şanzıman dişlisi, aynası, hunisi, aparatları v.b. kıyma makinesi parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal 22'lik kıyma makinesi yedek parçaları satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Ayrıca elinizde böyle bir kıyma makinesi var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli gemi tipi kıyma makinası tamircilerden oluşan teknik servisimize gemi kıyma makinalarının bakımını, tamirini ve servisini yaptırabilir, gemi tipi kıyma çekme makinesi aynası, boğazı, bıçağı, süzgeci, helezonu gibi yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel gemi tipi kıyma yapma makinesi bakımı, onarımı, servis ve parça satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Gemi Tipi Kıyma Makinası OHE.EK.2201: Gemi tipi endüstriyel mutfak ekipmanları modellerinden yüksek kapasiteli 22'lik kıyma makinasının imalatı eti ezmeden suyunu çıkarmadan çeken profesyonel gemi tipi kıyma yapma makinaları fabrikası üretimi 60 Hz'lik kaliteli gemi tipi kıyma makinası çeşididir. Gemilerde, teknelerde, yatlarda kullanıma uygun bu gemi tipi et kıyma çekme makinası saatte 450 kilograma kadar kıyma çekebilme kapasitelidir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. İş güvenliğine uygun olarak acil durumlarda acil stop butonlu veya et sıkışması anında 2 saniye geri çalıştırma özellikli, kullanışlı kıyma makinesi modelidir Gemi tipi kıyma makinası 2 yıl garantili ve 15 yıl yedek parça bulundurma imkanıyla satılıyor - Gemi tipi kıyma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok