x 


Gold Jumbo Tuvalet Kağıtlığı

İmalatçısından İndirimli Gold Jumbo Tuvalet Kağıtlığı Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Gold Jumbo Tuvalet Kağıtlığı Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Gold Jumbo Tuvalet Kağ
Gold Jumbo Tuvalet Kağıtlığı PAL-3448-G Özellikleri / Malzemesi Standart jumbo tuvalet kağıdı dispenseri Gold olarak üretilmiştir. Endüstriyel Gold Jumbo Tuvalet Kağıtlığı imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Standart jumbo tuvalet kağıdı dispenseri modelleri fiyatları, toptan Gold Jumbo Tuvalet Kağıtlığı çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 483,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:
Gold Jumbo Tuvalet Kağıtlığı PAL-3448-G

Standart jumbo tuvalet kağıdı dispenseri  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Standart jumbo tuvalet kağıdı dispenseri
Gold olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Gold Jumbo Tuvalet Kağıtlığı fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Gold Jumbo Tuvalet Kağıtlığı modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Gold Jumbo Tuvalet Kağıtlığı fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Gold Jumbo Tuvalet Kağıtlığı alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok