x 


İçten Çekmeli Peçetelik

İmalatçısından İndirimli İçten Çekmeli Peçetelik Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden İçten Çekmeli Peçetelik Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli İçten Çekmeli Peçetelik Kullanış
İçten Çekmeli Peçetelik PAL-3458-0 Özellikleri / Malzemesi İçten çekme havlu dispenserleri Beyaz olarak üretilmiştir. Endüstriyel İçten Çekmeli Peçetelik imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli İçten çekme havlu dispenserleri modelleri fiyatları, toptan İçten Çekmeli Peçetelik çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 363,83 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

İçten Çekmeli Peçetelik PAL-3458-0

İçten çekme havlu dispenserleri  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
İçten çekme havlu dispenserleri
Beyaz olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel İçten Çekmeli Peçetelik fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi İçten Çekmeli Peçetelik modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle İçten Çekmeli Peçetelik fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan İçten Çekmeli Peçetelik alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok