x 


Isıtıcılı Paket Servis Çantası

İmalatçısından en kaliteli ısıtıcılı paket servis çantaları modelleri en uygun ısıtmalı paket servis çantası toptan ısıtıcılı pizza servis çantası satış listesi ısıtıcılı pide lahmacun çantası fiyatlarıyla ısıtmalı motor paket servis çantası üretimi
Isıtıcılı Paket Servis Çantası Çeşitleri Üreticileri P-03 ISITICILI: Restoranlar için profesyonel ısıtıcılı paket servis çantası fiyatları kafeteryalarda kullanıma uygun kaliteli ekonomik ısıtmalı fast food taşıma çantası modelleri pizzacılar için ısıtmalı pizza taşıma çantası teknik şartnamesi lokantalarda kullanılan ısıtıcılı pide lahmacun servis çantası fiyatı özellikleri ısıtıcılı paket servis çantası bakımı nasıl yapılır nasıl kullanılır telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 2.627,94 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Isıtıcılı Paket Servis Çantası P-03 ISITICILI

* 40x40x20 cm ölçülerindedir - Isıtıcılı paket servis çantası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Impertex kumaştan üretilmiştir

* 12 voltluk elektrikle çalışır, 25 wat gücündedir. Isıtmalı paket servis çantasını 12 volt verebileceğiniz her yerde kullanabilirsiniz - Isıtmalı paket lahmacun servis çantası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Motorsiklet arkası ısıtıcılı paket servis çantası araba araç tipi sıcak fast food çantası olarak kullanılır

* Elektriğe bağlı olduğu sürede ısıtmaya devam eder - Rezistanslı paket pide pizza fast food dağıtma çantası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Ayrıca satın alınabilecek trafosuyla araç-motosiklet haricinde büfe, pizzacı, lokanta, pideci, kebapçı ve lahmacuncularda da 220 voltla ısıtmaya devam eder

* Özel aparatlarla destekli rezistansı sayesinde iç sıcaklık kapasitesini maksimum 50°C ye çıkartır - Isıtıcılı paket servis çantası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Çantanın tamamı su ve hava geçirmeyen, ısıyı dışarıya vermeyen özel bir köpük maddesiyle yalıtılmıştır

* Tüm ürünlerimiz hijyenik koşullarda üretilmiştir - Isıtıcılı paket servis çantası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Pizza, Pide, Lahmacun paket servisi için uygun taşıma çantalarıdır

Isıtıcılı Paket Servis Çantası P-03 ISITICILI:Isıtıcılı paket servis çantaları ısıtmalı pizza taşıma çantaları ısıtmalı pide lahmacun servis çantaları modellerinden kaliteli ısıtıcılı paket servis çantasının imalatı profesyonel fast food taşıma çantaları fabrikası üretimi 40*40 cm ölçülerinde 20 cm derinliğinde ısıtıcılı paket servis çantasıdır - Isıtıcılı paket servis çantası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu ısıtıcılı paket servis çantası satışı haricinde farklı modellerde ve farklı ölçülerde ısıtıcılı ve ısıtıcısız pizza taşıma çantaları satışımız da vardır - Isıtıcılı paket servis çantası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok