x 


Islak Hamburger Bekletme Tezgahı

En kaliteli ıslak hamburger bekletme tezgahı modelleri en uygun ıslak hamburger bekletme tezgahı toptan ıslak hamburger bekletme tezgahı satış listesi 0212 2370750
Islak Hamburger Bekletme Tezgahı TC.ISK600:Profesyonel ıslak hamburger bekletme tezgahı modelleri kaliteli ekonomik ıslak hamburger bekletme tezgahı fiyatları sanayi tipi ıslak hamburger bekletme tezgahı uygun ıslak hamburger bekletme tezgahı fiyatı özellikleri telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 27.390,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Islak Hamburger Bekletme Tezgahı TC.ISK600

60 lık Islak Hamburger

* Ölçüler: 60x60x25 cm - Islak hamburger bekletme tezgahı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 31 kg
* Güç: 2,5 kW
* Enerji: 220 V ~50 Hz
* Paslanmaz çelik gövde - Islak hamburger bekletme tezgahı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Çift buhar hazneli
* Spot aydınlatmalı
* Hijyenik
* Tahliye vanası - Islak hamburger bekletme tezgahı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 30 – 120 derece termostat kontrollü
* Su sızdırmazlık izolasyonlu
* Yekpare havuz
* Kolay temizlenebilir - Islak hamburger bekletme tezgahı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ayarlanabilir ayaklar
* Ayrıca elinizde böyle bir ıslak hamburger bekletme tezgahı var ve arızalıysa veya ıslak hamburger bekletme tezgahının bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli ıslak hamburger bekletme tezgahı tamircilerinden oluşan teknik servisimize ıslak hamburger bekletme tezgahı bakımını onarılacak ıslak hamburger bekletme tezgahı tamirini servisini yaptırabilir, ıslak hamburger bekletme tezgahı yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel ıslak hamburger bekletme tezgahı bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* DİKKAT!!! Kırılma riskine karşı ıslak hamburger makinesi tarafınıza camsız olarak gönderilecektir

Islak Hamburger Bekletme Tezgahı TC.ISK600:Pişirilmiş hamburgerleri nemlendirerek bekletme ve böylelikle ıslak hamburger yapmakta kullanılan bu ıslak hamburger bekletme tezgahı 60lık model olup farklı ıslak hamburger bekletme tezgahı modellerimiz için de bize ulaşabilirsiniz - Islak hamburger bekletme tezgahı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok