x 


İşlemeli Bakırdan Gazlı Çay Kazanı

En kaliteli endüstriyel çay yapma makinalarının sanayi tipi çay ocaklarının otomatik çay yapan makinelerin en ucuz fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
İşlemeli Bakırdan Gazlı Çay Kazanı ANTFO1:Bakır kaplamalı çay kazanı konulduğu yerde mekanın görüntüsünü daha şık ve hoş bir hale getirir. Üzerindeki işlemesiyle bulunduğu ortama nostaljik bir hava katar - İşlemeli bakırdan gazlı çay kazanı satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 26.195,40 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

İşlemeli Bakırdan Gazlı Çay Kazanı ANTFO1

* LPG veya doğalgazla çalışır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Az yakar, yakıtta cimridir 
* Yanma esnasında ısıyı suya daha rahat iletmesi için özel tertibatlıdır
* Kesenizin dostudur Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Bu sitedeki bütün ürünler gibi 2 yıl garantilidir
* NOT: Aksan; sürekli ürün geliştirme nedeniyle; cihaz üzerindeki özellik, şekil, teknik değişiklik hakkını saklı tutar
* DİKKAT!!! Görsel temsili olarak kullanılmıştır!!! Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Arızalı böyle bir çay kazanınız varsa tamiri bakımı servisi veya doğalgaz dönüşümü için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Gazla çalışan bakır kahveci ocağı bölümündeki bu ürün; sıcaklık kaybını önleyen izolasyonlu tasarımıyla düşük gaz sarfiyatıyla enerji tasarrufu sağladığından işletme maliyeti gayet düşük fiyatlıdır

İşlemeli Bakırdan Gazlı Çay Kazanı ANTFO1:Çay dağıtımı, çay servisi veya çay satışı yapan kahvehaneler, büfeler, kafeteryalar, çay ocakları... Bu ürün tam size göre... Isı tasarrufuyla ödediğiniz parayı çok kısa sürede çıkartarak, cihazın ücretini amorti edebileceksiniz. Diğer tek duvarlı çay kazanlarına göre içerisindeki suyu çok çabuk ısıtacağından çay servisiniz hızlanacak, vakit kaybetmeyeceksiniz - İşlemeli bakırdan gazlı çay kazanı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok