x 


Kahve Çekirdeği Öğütücüsü

Profesyonel siyah renk kahve çekirdeği öğütücüsü modelleri kaliteli ekonomik kahve değirmeni fiyatları kahveci tipi kahve çekirdeği öğütücüsü teknik şartnamesi uygun dijital otomatik doz ayarlı kahve öğütücüsü fiyatı özellikleri
Kahve Çekirdeği Öğütücüsü 9V0000: Hızlı kahve çekirdeği öğütmek için profesyonel kahve değirmeni siyah renkteki modellerindendir. Üretimi kaliteli malzemelerden yapılan kahve öğütücüsü fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı baristaların tercihi pratik kahve öğütücüsü fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu 3 farklı doz ayarı olan kahve öğütme makinesinin bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi son derece kolaydır. Kahve çekirdeği öğütücüsüyle ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 58.718,88 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Dijital Kahve Çekirdeği Öğütücüsü 9V0000

MD42 On Demand

 * Gri ve kırmızı renk seçenekleri
 * Dijital, programlanabilir 3 farklı doz ayarı
 * Doz ayarı: On demand (otomatik 1 veya 2 doz veya aralıksız verme)
 * Sayaç bilgisi
 * Ölçüler(gxyxd): 194x505x308 mm
 * Ağırlık: 7,5 kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Voltaj - Güç: 250 W
 * Devir hızı: 1400-1680 rpm
 * Çekirdek hazne kapasitesi: 1 kg
 * Bıçak çapı: 58 mm
 * Renk:Siyah

* Kahvecilerde kahve çekirdeği öğütme makinası olarak kullanılan bu profesyonel 1 kg çekirdek hazneli kahve değirmeni 2 yıl garantili satılmakta olup, kahve çekirdeği öğütücüsü yedek parçaları 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal kahve çekirdeği öğütücüsü yedek parçaları satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Ayrıca elinizde böyle bir kahve çekirdeği öğütücüsü var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli tamircilerden oluşan teknik servisimize bakımını tamirini servisini yaptırabilir, kahve değirmeni yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel kahve çekirdeği öğütücüsü bakımı, onarımı, servis ve parça satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Kahve Çekirdeği Öğütücüsü 9V0000:Profesyonel baristaların tercih ettiği 3 programlanabilir doz harici manuel dozlama özelliğine de sahip olan kahve çekirdeği öğütücüsü çeşitlerinden kompakt yapısıyla baristalara bir değirmenden beklediği hızı sunan kahve değirmeninin imalatı profesyonel üretimi kaliteli malzemelerle yapılmış siyah renk kullanışlı kahve öğütme makinesi MD42 On Demand modelidir - Kahve çekirdeği öğütücüsü satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok